gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Su Çiçeği Aşısı Ne Kadar Korur

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Su Çiçeği Aşısı Ne Kadar Korur ? Selam kızlar sizden bu konuda bilgi rica ediyorum Su Çiçeği Aşısı Ne Kadar Korur ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Su Çiçeği Aşısı Ne Kadar Korur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Su Çiçeği Aşısı Bebeklere Ne Zaman Yapılır

Su Çiçeği Aşısı Bebeklere Ne Zaman Yapılır

Su Çiçeği Aşısı Bebeklere Ne Zaman Yapılır ? Merhaba bayanlar lütfen Su Çiçeği Aşısı Bebeklere Ne Zaman Yapılır hakkında bana bilgi verin.
  2. Su Çiçeği Aşısı nedir ve Çeşitleri

Su Çiçeği Aşısı nedir ve Çeşitleri

Su Çiçeği Aşısı Çeşitleri Su Çiçeği Aşısı Evet Hanımlar, su çiçeği aşısı hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri ve su çiçeği aşısının çeşitlerini bu yazımızda konu alıyor ve sizlerin bu konuda bilgi edinmesini istiyoruz. Buyrun Melek'ler; Aşı, 12 aydan büyük bebeklere uygulanır. 12 ay- 13 yaş arası 1 doz, 13 yaş üstü ve 4-8 hafta ara ile 2 doz olarak uygulanır. 10 yaşından büyük...
  3. Su Çiçeği Aşısı Nasıl ve ne kadar Korur

Su Çiçeği Aşısı Nasıl ve ne kadar Korur

Su Çiçeği Aşısı Ne Kadar Korur Su Çiçeği Aşısı Nasıl Korur Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda su çiçeği aşı nasıl ve ne kadar korur hususunda ki bilgilere değiniyor ve merak edilenleri paylaşıyoruz. Bir doz su çiçeği aşısı ile aşılanan çocukların %97’si koruyucu antikor geliştirirler. 13 yaşın üzerindeki sağlıklı erişkin ve ergenlerde tek doz su çiçeği aşısından sonra %78’i...
  4. Su Çiçeği Aşısı Ücretlimi

Su Çiçeği Aşısı Ücretlimi

Su Çiçeği Aşısı Ücretlimi ? Kızlar su çiçeği aşısı yaptıracam da bu aşı ücretli mi ki?
  5. su çiçeği aşısı

su çiçeği aşısı

selam hanımlar kızım şu an 16 aylık su çiçeği aşısı yaptırmak istiyorum acaba bu aşı ne zaman yapılıyor bilen varmı yardımcı olursanız sevinirim

Sayfayı Paylaş