gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

şu civcivlerin renklerine bir bakınn

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: şu civcivlerin renklerine bir bakınn
    ne hale getirmişler civcivleri
    ellerine sağlık mislim

şu civcivlerin renklerine bir bakınn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. CivcivLer

CivcivLer

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. **şu hırsızın halıne bakınn**

**şu hırsızın halıne bakınn**

East London Müzesine akşam saatlerinde hırsızlık yapmak için çatıdan girmeye çalışan adam alarm çalınca paniğe kapılarak kaçmaya başladı. Müzenin dışına çıkmak için ağaca tırmanan hırsız güvenlik görevlilerini görünce ağaca tırmanarak kaçmaya çalıştı. Ancak müzenin sivri parmaklıklarını hiç hesaba katmadı. 20′li yaşlarındaki ismi açıklanmayan hırsız ağaçtan dengesini kaybedip demir...
  3. Uzun bir evliliğn sırrı neymiş bir bakınnn...

Uzun bir evliliğn sırrı neymiş bir bakınnn...

İtalya’da "uzun evliliğin sırrı" konulu seminerde konuşan 50 yıllık evli Guiseppe diyor ki: - Eşime hep iyi davrandım, memnun ettim, en önemlisi 25. yıldönümümüzde onu Amerika’ya götürdüm. Sormuşlar: - Peki 50. yıldönümünde eşin için ne yapacaksın? - Gidip onu geri getireceğim... :D:D
  4. yahuu bir bakınn biii meleklerr

yahuu bir bakınn biii meleklerr

fırında makarna yapan bilen varsa ne olurrr tarifinii yazsınn bana ne olurr ... bakın beni kırarsanız acımam sizee küserim ....:hıms:
  5. şunun yaptığına bakınn!!

şunun yaptığına bakınn!!

herkese kocamann selamlar meleklerim..bir arkadasimin basına gelen olayı sizlerle paylasıyorum lütfen yorumlarınızı esirgemeyinn olay su: beren die bi arkadasım 2 haftadır bir cocukla cıkıyordu.birbirlerinin face sinde ekliydiler.ve dün beren ahmet in face sine bakmıs duvarında bir yere yorum yaptığını görünce merak etmş bakmıs baktığında gördüğü aynen su!! bir erkek söyle bi resim paylaşmıs...

Sayfayı Paylaş