gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Su Dalgası Saçlar

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

su dalgası saç modelleri su dalgalı saç modelleri

Eskiden bir davete giderken hanım hanımcık topuz modelleri ya da enikonu yapılmış, sıkı sıkı spreylenmiş saçlar yapılırdı melekler :) Son yıllarda bu bol spreyli saçlar yerini doğal buklelere, dalgalı saçlara bıraktı. Kendinden dalgalı saçlara sahip olanlar neredeyse hiçbir işlem yapmadan davetlere rahatlıkla katılabiliyorlar, trend bu. Biz de bu yazımızda su dalgası saçlar olarak tabir edilen hafif dalgalı saç modellerine yer vermek istiyoruz. İşte modern su dalgalı saç modelleri.. :)

Su Dalgası Saçlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde Su Dalgası Nasıl Yapılır

Evde Su Dalgası Nasıl Yapılır

maşa ile su dalgası nasıl yapılır su dalgası nasıl yapılır video saç düzleştirici ile saç düzleştirici video Dalgalı saçlar oldukça revaçta...Saçlarınızı dalgalı hale getirmek daha hacimli durmasını istiyorsanız kuaföre gitmenize gerek yok size anlatacağım yöntemle saçlarınızı kolayca dalgalı hale getirebilirsiniz... Saçlarımızı yıkadıktan sonra iyice kurutuyoruz. Saçların tamamen kuru...
  2. Meraklısına Su Dalgası Naıl Yapılır Öğretiyoruz

Meraklısına Su Dalgası Naıl Yapılır Öğretiyoruz

su dalgası su dalgası nasıl yapılır Saçları sağlıklı ve güzel olan kadınların kendine de güvenleri tam olur melekler :) Saçlarımıza gerekli olan saç bakımı yöntemlerini uygulayıp sağlıklı olmasını sağladıktan sonra sıra onlara güzel bir şekil vermeye gelir. Son yıllarda ki doğal görünüm trendini de düşünürsek uygulayacağınız en hoş saç modeli su dalgası saç modelidir. Bu yazımızda sizlere...
  3. Geniş Su Dalgası Nasıl Yapılır ? Örnek Resimler..

Geniş Su Dalgası Nasıl Yapılır ? Örnek Resimler..

Bu konu geniş su dalgası nasıl yapılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, birkaç yıldır moda olan doğal dalgalı saçlar 2013 yılında da yerini koruyacak. Saçları düz olanlar ise yine ellerinden maşayı düşüremeyecek. Yalnız maşayla yapılan dalgalar mutlaka iyice dağıtılacak ve doğalmış görünüşü verilecek. Dalganın doğal olabilmesi için dalgalar geniş tutulacak. Biz de bu...
  4. Su dalgası yaptıran varmı

Su dalgası yaptıran varmı

merhaba arkadaşlar benim saçlarım çok düz ama ben dalgalı saç seviyorum ve saçlarıma su dalgası yaptırmak istiyorum. Çevremde yaptıran arkadaşların çoğu memnun kalmadı benimde çekindiğim yerler oldu böyle olunca... Ben su dalgasının saçlarımda doğal durmasını istiyorum acaba aranızda saçına su dalgası yaptıran oldumu memnunmusunuz yorumları bekliyorum kararsızım
  5. 2015 su dalgası saç modelleri

2015 su dalgası saç modelleri

en güzel su dalgası modelleri,saçta su dalgası modelleri,en şık su dalgası saç modelleri,en değişik su dalgası saç modelleri Su dalgası saç modelleri tüm yabancı ünlülerin ve yerli ünlülerin en çok sevdiği ve kullandığı saç modelleri arasında.Sizde su dalgası saç modellerini yaparak oldukça havalı ve çekici görünebilirsiniz.Eğer saçlarınız ince telli ve şekil alması zor ise doğru saç...

Sayfayı Paylaş