gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Su dalgası yaptıran varmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar benim saçlarım çok düz ama ben dalgalı saç seviyorum ve saçlarıma su dalgası yaptırmak istiyorum. Çevremde yaptıran arkadaşların çoğu memnun kalmadı benimde çekindiğim yerler oldu böyle olunca... Ben su dalgasının saçlarımda doğal durmasını istiyorum acaba aranızda saçına su dalgası yaptıran oldumu memnunmusunuz yorumları bekliyorum kararsızım

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

güzel oluyo yap kendını fdaha ıyı hıssedersın emın ol . ben yaptım cok guzel oluyo ... ama güzel yerde yaptırıcan her yer beceremıyo..

Su dalgası yaptıran varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Su Dalgası Saçlar

Su Dalgası Saçlar

su dalgası saç modelleri su dalgalı saç modelleri Eskiden bir davete giderken hanım hanımcık topuz modelleri ya da enikonu yapılmış, sıkı sıkı spreylenmiş saçlar yapılırdı melekler :) Son yıllarda bu bol spreyli saçlar yerini doğal buklelere, dalgalı saçlara bıraktı. Kendinden dalgalı saçlara sahip olanlar neredeyse hiçbir işlem yapmadan davetlere rahatlıkla katılabiliyorlar, trend bu. Biz...
  2. implant yaptıran varmı

implant yaptıran varmı

aranızda implant yaptıran varmı acaba fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorum birde yaptıran varsa memnun kaldınızmı yaptırmaya ve parasına değermi
  3. 2015 su dalgası saç modelleri

2015 su dalgası saç modelleri

en güzel su dalgası modelleri,saçta su dalgası modelleri,en şık su dalgası saç modelleri,en değişik su dalgası saç modelleri Su dalgası saç modelleri tüm yabancı ünlülerin ve yerli ünlülerin en çok sevdiği ve kullandığı saç modelleri arasında.Sizde su dalgası saç modellerini yaparak oldukça havalı ve çekici görünebilirsiniz.Eğer saçlarınız ince telli ve şekil alması zor ise doğru saç...
  4. Organik botox yaptıran varmı?

Organik botox yaptıran varmı?

organik botox nedir,organik botox nasıl yapılır,organik botox kalıcı bir yöntemmi,organik botox kimlere uygulanır,organik botox hakkında bilgiler Son yıllarda kadınların en çok başvurduğu estetik müdahalelerden biri olan botox, artık çok daha kolay uygulanabiliniyor. Yüzeysel olarak uygulanan organik botox, uygulandığı andan itibaren cilde nüfuz ederek, cildin gergin, canlı ve ışıltılı...
  5. Dişlerine Bleaching yaptıran varmı?

Dişlerine Bleaching yaptıran varmı?

sararmış dişlere bleaching tedavisi,bleaching nedir,bleaching dişlerde iyi sonuç veriyormu,bleaching hakkında bilgiler 21. yüzyılda, insan fotoğraflarında, ilk tanışmalarda gülümsemenin öneminin daha belirgin olarak öne çıktığını belirten Akçalı, "Kişiye doğru uygulamalar ile diş beyazlatmak mümkün, diş beyazlatma yani bleaching kimyasal bir karışım sayesinde oluyor. Bu kimyasal karışım...

Sayfayı Paylaş