gebe
  1. ceyda64

ceyda64 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Su damlası perma yaptırırken saçları yananlar yardım ne olur yardıııım

Konu, 'Kadınlar' kısmında ceyda64 tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar bundan 2 hafta önce saçıma su dalgası yaptırmk için kuaföre gittim ve saçıma perma yaptı. sonra tekrar permayı açmaya çalıştı belime kadar olan saçlarımıda ( benm iznim olmadan kesti ) Şuan saçlarım hem yandı hemde çok kısa 1 eylül de düğünüm var çok acil saçlarımın uzaması lazım lütfen yardım edin

2. kusgun melek

kusgun melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    beklemekden baska caren yok bence canim.ama peru taka bilirsin

3. ceyda64

ceyda64 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Evet ama kesin çözüm olsun istiyorum bu siteden bulduğum bikaç bitkisel yöntemi denedm sanki faydası var gibi yinede çok kötü saçlarım bildiğiniz bitsel tarifler varsa ltfen yazar mısınz?

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    kaynak yaptırabilirsin canımmm istediğin şekildede uzar ama uzamasını beklersen bira zaman alır ozamana kadar da çok uzamaz zaten..

5. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    anlamadim nasil bir kuaför senin iznin olmadan sacini o kadar kesiyor? keserken aynadan görmedin mi?
    neyse geçmis olsun , birdaha kinde aynadan takip et ne kadar kesdiklerine iki derler dört keserler, ben kontol ederim ...

sana tavsiyem Hindisan Cevizi yagi saç uçlarina süreceksin devamli cabuk uzamayi sagliyor ve besliyor (baharatcilarda,aktarcida bulunur) özel karisimlarda var ama biz sadesini kulaniyoruz faydali

1. eylülde dügünün varsmis Allah tamamini erdirsin :nazar:, saçini dert etme önemli olan mutlu bir yuvan olmasi sacin uzar..:)

6. ceyda64

ceyda64 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi dilekleriniz için teşekkür ederim inş. Allah herkese nasip eder bu güzel duyguyu evet bnm yaptığım en büyük hata sinirime hakim olamadan kuaförün yaptığını takip etmedm ama gereken yerlere şikayetlerde bulundum umarım yapılması gereknleri yparlar bir de ben bemiks ampul sinameki otu ve badem yağı karışımını kullanıyorum sanırım faydası var ama bu karışımı haftada 3 yada 4 defa kullansam sakıncası olur mu bu konu hakkında bir bilginiz var mı?

Su damlası perma yaptırırken saçları yananlar yardım ne olur yardıııım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. resme su damlası eklemek için...

resme su damlası eklemek için...

1- resmi açın Bu Resim Küçültülmüşdür.Gerçek Boyutunu Görmek İçin Tıklayın 1024x768. 2- polygonal lasso tool ile bi yer çizin 3- select modifty ve smooth ordan 5-6-7 gibi bi değer yazın 4- layer sekmesini iice kontrol edin orda layer > via copy olcak ona basın 5- layer > layer sltye blending options aşagıdaki resimdeki gibi yapın Bu Resim Küçültülmüşdür.Gerçek Boyutunu Görmek İçin...
  2. ne oLur yardım edin:(

ne oLur yardım edin:(

merhaba arkadaşlar.. benim derdim eşim.. onunla çok sorunlarm var.. napacağımı bilemez bi durumdayım 3 tane çocuğum var .. boşanmayı düşünüyorum ama bi çıkar yol bulamıyorum çünki hiç bi güvencem yok ailem yok bi tane üvey annem var onun yanına gitsem 3 çocuka nereye kadar eşim alkolik bi insan içince başka bir insan oluyo. çocuklarımla ben napıcamızı şaşrdık dünyamızı zindan ediyor. ne olur...
  3. Gelin Saçı Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeli

Gelin Saçı Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeli

gelin topuzu yapma oyunları saça topuz yapma oyunları puanlı topuz gelin topuzu oyunu saçı Gelinliğinizi ayakkabınızı seçtiniz o büyük güne hazır olmanız için tek aşama kaldı oda gelin saçınız peki gelin saçınızı seçerken nelere dikkat etmeniz gerek biliyormusunuz o özel günde herşeyinizle muhteşem olmanız için bilmeniz gerekenler :tik: Düğün gününüzde, kendinizi iyi hissetmenizi...
  4. Perma Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Perma Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

perma yaptırırken nelere dikkat edilmeli, permayla ilgili bilmeniz gerekenler, perma hakkında Sevgili melekler, kimyasal yolla saçın kıvırlaştırma işlemine perma denir. Özellikle düz saçlı kadınların rağbet ettikleri permayı yaptırırken dikkat edilmesi gereken çok önemli noktalar var. Zira gereken önem verilmezse saçları kaybetmek tehlikesiyle karşılaşılabilir. Peki perma yaptırırken nelere...

Sayfayı Paylaş