gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Su damlası sehpalar....

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Su damlası sehpalar.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sehpalar..

sehpalar..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. resme su damlası eklemek için...

resme su damlası eklemek için...

1- resmi açın Bu Resim Küçültülmüşdür.Gerçek Boyutunu Görmek İçin Tıklayın 1024x768. 2- polygonal lasso tool ile bi yer çizin 3- select modifty ve smooth ordan 5-6-7 gibi bi değer yazın 4- layer sekmesini iice kontrol edin orda layer > via copy olcak ona basın 5- layer > layer sltye blending options aşagıdaki resimdeki gibi yapın Bu Resim Küçültülmüşdür.Gerçek Boyutunu Görmek İçin...
  3. sehpalar

sehpalar

dörtlü sehpa modelleri dörtlü sehpa fiyatları hergün farklı tasarımlar çıkıyor. Hızına yetişmem nerdeyse imkansız sehpa kullanan arkadaslar bi bakın ETEKLİ SEHBA DÖRTLÜ SEHBA ABANOZ SEHBA GENİŞ ZİGON VEGAS SEHBA CEYO SEHBA
  4. Burun damlası damlatırken

Burun damlası damlatırken

Burun damlası damlatırken yapılması gerekenler........ 1.Çocuğunuzu sırt üstü yatırıp omuzlarının altına küçük bir minder yerleştirerek başının biraz aşağıda durmasını sağlayın.Damlayı damlatırken kıpırdayacak gibiyse başını tutması için birinden yardım isteyin 2.Damlalığı burun deliklerine yaklaştırıp gerektiği kadar damlatın .Damlalığı burnuna değdirmeyin .Değerse yeniden kullanmadan...
  5. Su damlası perma yaptırırken saçları yananlar yardım ne olur yardıııım

Su damlası perma yaptırırken saçları yananlar yardım ne olur yardıııım

Merhaba arkadaşlar bundan 2 hafta önce saçıma su dalgası yaptırmk için kuaföre gittim ve saçıma perma yaptı. sonra tekrar permayı açmaya çalıştı belime kadar olan saçlarımıda ( benm iznim olmadan kesti ) Şuan saçlarım hem yandı hemde çok kısa 1 eylül de düğünüm var çok acil saçlarımın uzaması lazım lütfen yardım edin

Sayfayı Paylaş