gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Su dökücü

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada su dökücüyü görmek, kusursuz Kuran okumaya, zikir yapmaya, keder ve sikintilarin gitmesine ve borçlari ödemeye delalet eder. Su dökücü iftira eden bir kimseye delalet eder. Bir kimse rüyada, bir evde su dökücüyü görse, o evde bir kimse ölür.

Su dökücü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüy dökücü nora

Tüy dökücü nora

nora hamam otu hamam otu nasıl kullanılır nora tüy dökücü tüy dökücü NORA HAMAM OTU İSTENMEYEN TÜYLERE KESİN ÇÖZÜM !!!!! SADECE 5 DAKİKA'NIZI AYIRARAK İSTEMEDİĞİNİZ TÜYLERDEN KURTULUN. HERHANGİ BİR YAN ETKİSİ YOKTUR. NOT:KULLANMA TALİMATI ALT KISIMDA YAZILIDIR. Sağlık Bakanlığı İlaç&Eczacılık Genel Müdürlüğü 5324 Kozmetik kanununa Göre 10 Agustos 2005 Tarihli izni ile üretilmiştir....
  2. Gutto tüy dökücü

Gutto tüy dökücü

gutto tüy dökücü nora tüy dökücü gutto forum azaltıcı krem azaltıcı Gutto tüy dökücünün, geçmişten bugüne kadar, istenmeyen tüylere ağrısız , iğnesiz kullanımı ile orta doğuda ve uzak doğuda kadınların ve erkeklerin gözbebeği haline gelmiş bir üründür. Yeni doğmuş bebeklerin koltuk altı ve diğer bölgelerine sürülerek ileride tüylenmememesine...
  3. nasıl tüy dökücü krem almalıyım

nasıl tüy dökücü krem almalıyım

planta pura tüy dökücü kullananlar Tüy dökücü krem fiyatları piyasada değişkenlik göstermektedir.Bunun nedenleri almak istediğinizin marka politikası yada bu markaları satan firmaların oluşturdukları kar marjlarıdır.Piyasada yüzlerce tüy dökücü krem olduğu için size en çok satılanlan ve en iyi olanların fiyatları hakkında bilgi vereceğim.Bu ürünler farklı üç markanın heryerde bulabileceğiniz...
  4. tüy dökücü kremm kullananlarr

tüy dökücü kremm kullananlarr

tüy dökücü kremler nasıl kullanılır etkileri nasıl tüylerimden nasıl kurtulabilirim hakkında genel bilgiler burda melekler Güzelliğin ve estetiğin vazgeçilmez ön koşulu olarak görülen pürüzsüz bir teni gölgeleyen aşırı tüylenmeyi ağrısız ve sızısız olarak nasıl önleyebilirz benim aklıma gelenn tüy dökücü kremlerr siz meleklerden yardım istiyorummm lütfen bu tüy dökücü kremleri...
  5. TÜY DÖKÜCÜ KREM

TÜY DÖKÜCÜ KREM

meraba ben vajina bölgemdeki tüyleri tüy dökücüyle alıyorum sonra yanma kızarıklık oluyor bir zararı olurmu ?

Sayfayı Paylaş