gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

şu garip böceklere bir bakın...

Konu, 'Çöplük' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: şu garip böceklere bir bakın...

ben böceklerden çok korkarımm hayatta kortuğum hayvanlardan biriiii eline sağlık mislicim

3. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benımde boceklere karsı alerjım var nerde bocek gorsem kasınıyorum bıgun bolu dagında ormenlık bı alanda yemek yıyoruz harıka bı yerdı kus seslerı falan ama ben masada gecen karıncalar yusunden bısı yıyemedım mıllet keyfını cıkardı tabı

4. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

ayyy görünce bileee kaşıntııı tuttuu beniii :D

şu garip böceklere bir bakın... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şu balıkların şıklığınada bir bakın:)))

şu balıkların şıklığınada bir bakın:)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sadece Türkiyede Olabilecek Şu Komediye Bir Bakın

Sadece Türkiyede Olabilecek Şu Komediye Bir Bakın

ahmet mıhcı akülü sakat arabası fiyatları sakat arabası fiyatları akülü araba arabasını kimler kullanabilir Akülü tekerlekli sandalye için ehliyet istediler Engelli, 27 yaşındaki Safiye Eken, akülü tekerlekli sandalye almak için kaymakamlığa başvurdu. Kaymakamlık, Eken'i sağlık raporu için hastaneye sevk etti. Hastane, özel donanımlı araç kullanama bilmek için gerekli olan ’H Sınıfı’...
  3. Şu fırfırlara bir bakın

Şu fırfırlara bir bakın

Birazda fırfırlı şeylere bakalım dimi?Fırfırların elbiseleri,ayakkabıları ve birçok eşyayı ne kadar hoş bir hale getirmesini inceleyelim.:D
  4. Şu şirin kırlentlere bir bakın

Şu şirin kırlentlere bir bakın

Dekoratif Yastıklar Kırlent modelleri Yatak üstünde, koltukların üzerinde rengarenk kırlentler çok güzel duruyor. Çok sayıda değişik kırlent tasarımları mevcut. Bu seferkilerin fırfırlarına ve renklerine vuruldum. Aslında yapımı zor değil gibi geldi. Biraz dikiş deneyiminiz varsa bu kırlentleri sizde yapabilirsiniz. İşte dekotatif kırlentler

Sayfayı Paylaş