gebe
  1. ayperi

ayperi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0

su gıbı akıntısı olanlar

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında ayperi tarafından paylaşıldı.

gebelikte sulu akıntı herkese slmlar.ben yenı uyeyım ve yaklasık 1 haftadır su seklınde akıntım var. ama enfeksıyon degıl.gebelık belırtısı olabılır mı.bılgısı olanlar buyrun bu sayfaya.:emzirme:

2. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    oncelikle hosgeldin
    canim hamilelikte akinti cok oluyor ama kesin hamilelik belirtisidir diyemem okumussundur kisiye gore degisiklik gosteriyor sen reglin gecti mi ve ya kac gun var

3. ayperi

ayperi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    reglıme 5 gun kaldı.ben normalde cok kuru bı kadınım.ama bu defa acyıp su seklınde gelıyo.koku ve kasıntı yok.ılk gebelıgım de bole olmustu.ama o öldü

4. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    canim o zaman ins hamilesindir akinti bende de cok artti. simdi de ayni sekilde akintim cok. ins hamissindir

5. ayperi

ayperi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    zannetmıyorum huriş.sende bebek ıstıyosun sanırım inşallah olur.bide dün gece ayaklarımın altı cok kasındı. hala kasınıyor

6. ayperi

ayperi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    pardon canım ya hamılesın sanırım allah kucagına almayı nasıp etsın

7. ayperi

ayperi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    hurısh canım sana cok tesekkur ederım derdıme ortak oldun.merakta kalma dıye yazıyorum.18 ınde pemebe lekelenmem oldu adet basladı sandım ve bekledım ama bugun hala olmayınca test yaptım ve 2 cı cızgıyı gordum.yanı gebeyım ınsllh.allah ısteyen herkese nasıp etsın.

hurish bunu beğendi.
  8. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    diger basliginin altina da yazdim caim hayirli olsun ins cok sevindim senin adina
    Allah kucagimiza almayida nasip etsin ins.

9. ayperi

ayperi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    cok tesekkur edrım hurıscım allah saglıcakla kucagımıza almayı nasıp etsın.haberı aldıgına sevındım

hurish bunu beğendi.
  10. sedenim

sedenim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    canım kesin hamilesin merak etme bende 2 ay önce hamileydim aynı belirtiler

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben 3.5 aylık evliyim.hiç korunmadik ve çocuk istiyoruz.son adetim tam gününde 26 ekimde geldi ve 3 gün sürdü.ilk kez kısa sürdü birde su gibi akıntım var adet bittiğinden beri.test yapıp negatif çıkmasından korkuyorum sizce pozitif mi :(

12. bahar buyukhan

bahar buyukhan Forum Okuru

Merhaba ben bahar bişey sorabilirmıyim

13. Defnetal

Defnetal Forum Okuru

Bahar çim sor bakalım

14. Defnetal

Defnetal Forum Okuru

15. Defnetal

Defnetal Forum Okuru

Ya canım benimde çok sıvı şeffaf akintim var kilo çok aldım ve kirpiklerim çok dökülüyor mide bulantısı çok az adetim yarın olması gerekiyor ama midem de yanma var çok geriliyorum durduk yere goguslerim çok az agriyo cevaplarmisin canım

su gıbı akıntısı olanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tavuk gıbı kızardım

tavuk gıbı kızardım

gecen sene tatıle gıdememısıdık . kuzenle nasıl bronzlasırız dıye dusunurken bırden benım fıkrım geldı hadı bızım catıya cıkalım guneslenelım dedim .aldık sıvı yagını surduk vücudumuza cıktık catıya bıde bızım ev 2 katlı gelen gecen bakıyor sasırıyor ben uyuya kalmısım usttumde sıvı yag resmen kızarmısız ayy cok gulmustuk bıde resıl olmustuk ama şimdiki aklım olsa asla yapmam . hangı akıl onu...
  2. Kulak akıntısı

Kulak akıntısı

kulak akıntısının zararları kulak akıntısı kokusu kulak akıntısı, tedavisi, kokusu, zararları, abdesti bozar mı, neden olur, ne iyi gelir, "Kulak akıntısı abdesti bozar mı?" diye merak eden bir çok kişi var. Bence bozmamalı çünkü bu bir özürdür diyorum ve bu konuyu din adamları ile konuşmanın yerinde olduğunu düşünüyorum :) Sevgili Melek'ler, kulak akıntısı ve buna neden olan...
  3. Kilo problemi olanlar  su içerek fazla kilolarınızdan kurtulun

Kilo problemi olanlar su içerek fazla kilolarınızdan kurtulun

Öncelikle bol su içmek, aşırı yemek yemenizin önüne geçiyor. Pek çok insan susamayı açlıkla karıştırıyor ve susadığı zaman da ilk olarak su içmek yerine yemek yeme eğilimi gösteriyor. Bu yapılan en büyük yanlışlardan bir tanesi. Eğer gün ortasında aşırı yemek yeme ihtiyacı hissediyorsanız ve bu iştahınızın gerçekten açlıktan kaynaklı olduğundan emin değilseniz, bir şeyler atıştırmadan önce...
  4. Gebelikte suyu fazla olanlar

Gebelikte suyu fazla olanlar

Suyu fazla olup doğum yapan veya şu an o durumda olanlar. Ne durumdasiniz?

Sayfayı Paylaş