gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

su gibisi yok ya bide olmasa:(

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

su gibisi yok ya bide olmasa:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hani sen vardın ya bi zamanlar Uzak değildin, Vardın ...Yoksun...

Hani sen vardın ya bi zamanlar Uzak değildin, Vardın ...Yoksun...

Artık gücüm kalmadı Yoruldum... Sana verdiğim sözler vardı Bir bir hepsini unuttum. Kuruttum gözlerimi, ağlasamda bitti yaşlarım Akacaktı belki daha Tuttum... Yuttum yine bana kustuğun zehrini Canımı yaktı, içimi kanattı Sustum... Susturdum artık yüreğimi de Bağırdı, bağırdı Yeter dedim, ben bağırdım Korkuttum O korktu Ben korktum... Çoktum aslında ben, vardım Bi gülerdim içimden...
  2. sular yok:(??

sular yok:(??

ewtt arkadslar gece basınızı yastıga koydugunuz da sabah erken kalkıyım dusumu alıyım şöyle güzel bi bahar temizligi yapıyım balkonları perdeleri yıkıyım kıslıkları kaldırıyım mutfak dolaplarını siliyim vss vss diye düsündünüz ve sabah kalktıgınızda yüzünü yıkamak icin lavobaya gittiginiz de oda nee sular yok:(((((((( yarın misafirim gelcek:((( siz olsanız ne yapardınız:D:D
  3. yok böyle bi espri

yok böyle bi espri

kuzum samimiyette olsa bu şekilde bi düşünce söylenmemeliydi diye düşünüyorum haksızmıyım melekler ne dersiniz?........ HALUK'LA YATAK SAHNESİ İSTİYORUM! ÜNLÜLERİN MAKYÖZÜ OLARAK TANINAN VE SÖYLEDİĞİ BALKAN TÜRKÜLERİ İLE BEĞENİ TOPLAYAN SUZAN KARDEŞ 47'NCİ YAŞINI SAHNE ALDIĞI BİR MEKANDA KUTLADI... Suzan Kardeş'i doğum gününde Nurcan Eren, Demet Akbağ ve eşi Zafer Çika, Haluk Bilginer ile...
  4. yoksun ya....

yoksun ya....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Ya erkekler olmasaydı !!!!

Ya erkekler olmasaydı !!!!

henry seely hayatı henry seely nin hayatı w w nin erkekler olmasaydı Kadınlar bunaldıklarında devamlı olarak erkeklere saçını süpürge ettikleri halde yaranamadıklarından dert yanar; onları tembellikle ve iş becerememezlikle suçlarlar. Ama bu pek de adil bir suçlama değil. Ya erkekler olmasaydı :D Onlar olmasaydı galiba bir çok şey eksik kalırdı... Bazen hayatımızda fazlalık gibi görsekte...

Sayfayı Paylaş