gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Sü güzel maskeye bakin...

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Sü güzel maskeye bakin...
    [​IMG][​IMG]
    eline sağlık canımmmmmmmm

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

çok korkunç...emeğine sağlık

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

bayıldım resmen..emegıne saglık

Sü güzel maskeye bakin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ciltt bakım maskeleriniz benden

ciltt bakım maskeleriniz benden

kızlar ben bakımlı olmayı çok seviyorum fırsat buldukça da yapıyorum... Hazır maske de kullanıyorum ama bazenn evde kendim yapıyorum :hayal:sizinlede paylaşmak istedim umarım size de faydallı olur... Kırışıklık Maskesi: Bir miktar ıhlamurun çiçek ve yapraklarını ezin. Daha sonra süt ve salatalık suyu ilave ederek krem kıvamına gelinceye kadar yoğurun ve yatmadan önce cildinize sürün....
  2. Saç bakım maskeleri

Saç bakım maskeleri

saç bakım maskesi, saç bakım maskeleri bitkisel, saç bakım maske, saç bakım maskesi nasıl kullanılır, saç bakım maskesi tarifi, saç bakım maskesi hazırlama, bitkisel saç bakım maskesi, evde saç bakım maskesi Güzel saçlar, sağlıklı olan saçlardır, sağlıklı saçalr ise bakımlı olan saçlardır Melek'lerim. Bunun için ise saçlarınıza bakım uygulamak şarttır:) Peki nasıl bakımlar olmalı; buyrun...
  3. Evde  saç bakım maskeleri

Evde saç bakım maskeleri

evde saç bakım, maskeleri, nasıl yapılır, kürleri, maskesi, bitkisel, tarifler burada arkadaşlar. Saç bakımınızı güzellik salonunuzda değil de evde kendiniz bitkisel yöntemlerle yapmak ister misiniz? O halde buyrun bakım önerilerimize:) Saçlarınız okadar yıprandıki saç tellerinizi güçlendirmek, saçlarınızdaki matlığı gidermek ,saç derisindeki kepek sorununa son vermek istiyorsanız. Evde...
  4. Boyalı saçlara bakım maskeleri

Boyalı saçlara bakım maskeleri

boyalı saçlar için, bakım, maske, maskeler, bitkisel maskeler, bakım önerileri ve dahası burada arkadaşlar. Saçların görsel güzelliği için boya gerekli. Lakin saç boyaları, saçlarımızın sağlığına olumsıuz yönde etkiler sağlar. Bunun için ise boyalı saçlara bakım maskeleri - uygulamalar yapmamız şarttır. Biz de bu makalemizde boyalı saçlara bakım ve maske önerileri sunuyoruz Melek'ler. İlk...
  5. Karpuzlu Cilt Bakım Maskeleri!

Karpuzlu Cilt Bakım Maskeleri!

cilt bakım maskeleri, karpuzlu cilt maskesi, karpuzun faydaları Sevgili melekler, eskiden sadece su içerdiği ve hiçbir faydası olmadığı düşünülen karpuzun vücuda ne derece önemli yararları olduğu zaman içinde anlaşıldı. Yazın en popüler meyvelerinden biri olan karpuz, dikkatli tüketildiğinde zayıflamaya da yardımcı olur. Karpuzu yiyerek tüketmekten başka bir cilt bakım ürünü olarak da pekala...

Sayfayı Paylaş