gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Su Herşeydir Hayatta

Konu, 'Çöplük' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Su Herşeydir Hayatta

Cok hos emegine saglik canim

3. bedis

bedis Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

su konusunda dunyanin gidisati hic de iyi gorunmuyor Allah yardimcimiz olsun ....

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

çok önemli bir konuya değinmişssin umarım herkez duyarlı davranır da Türkiyeyi çöl olmaktan kurtarırız paylaşımın için teşekkürler

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

hepimizin duyarlı olması gerek Ülkemiz giderek çölleşiyor

6. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Bilinçli olmalıyız. teşekürler paylaşım için canım.

Su Herşeydir Hayatta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayatta herşey zordur aslında

hayatta herşey zordur aslında

*Beş yaşında idim. ** > > Babaannem rahmetli,pirinç ayıklıyordu. Bir tane yere > > düştü. Babaannem eğildi, aramaya > > başladı. Sağa bakıyor, sola bakıyor, bulmaya > > çalışıyor. Çocukluk iste,'aman babaanne dedim. Bir > > pirinç tanesi için bu kadar caba harcamaya, yorulmaya > > değer mi?' Rahmetli ilk defa sertleşti bana karşı, > > öfkeyle doğruldu....
  2. Hayatimizda ve Dilimizde Su

Hayatimizda ve Dilimizde Su

Su, yasamimizin en onde gelen temel kaynaklarindan biridir, Hic kusku yok Su olmadan hicbir canlinin yasamini surdurme olanagi yoktur. Bu yuzden, su butun yasayan organizmalarin temel yapisidir. Su olmasaydi, gezegenimizde yasam da olmazdi. Tabii goller, nehirler, icdenizler, denizler, kutuplar...
  3. hayatta herşey kısmet

hayatta herşey kısmet

yangın her aşkın yolu, sendin gördüğüm , gözlerin karanlık kuyu , düştüm öldüm ahh gönlüm şimdi başka yare mesken ,ahh el çekmiyor kara sevdan benden sen hangi elde sevda olup açtın ? ben karlı dağlar misali yalnızım ;; yok bir sitemim hayatta herşey kısmet ;; soldu gençliğim ömrümü aşkla ziyan ettim ;; ağla gönlüm nasip değilmiş vuslat ;; rahat uyu yar sana hakkımı helal ettim …
  4. herşeyime

herşeyime

slm kızlar bn yeniyim yüreğimin diğer parçası mehmetimdir.çok sewiorm onu. bilginize...
  5. herşeyimsin

herşeyimsin

Herşeyimsin Güzel bir romanın sayfaları gibiyim,kapağı sen, Bir kuşun yüreği gibi sanki yüreğim,özgür, Ama kanatları sen, Kokladığın bir çiçeğim ben belki,ama özü senn. Başını kaldırıp gökyüzünde yıldızlara baktığında, Baktığın her hangi bir yıldızım ben aslında, Başını indirdiğinde ise kalbinde, Evet bir yıldız gibiyim,ama ışığı sen. Yüzün güldüğü zaman,gözündeki o ışığın, aslında ben,...

Sayfayı Paylaş