Su İçemiyorsanız Bu Önerilere Kulak Verin!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Su İçemiyorsanız Bu Önerilere Kulak Verin!
Bazı kişiler vardır mesela ben diye söze başlamak istiyorum ki içmesem aklıma su ble gelmez.Özellikle kışın ter olmadığından dolayı su içmeyi çoğu zaman unutuyorum bile.Oysa su içmenin insan sağlığına önemi çok büyüktür.Vücudun yaşam faliyetlerinden tutunda cilt güzelliğine kadar birçok katkısı olan suyu eğer sizlerde içmeyi unutuyor yada fazla su içemyorsanız işte size su içmenizi kolaylaştıracak öneriler:
su-icmek-2959.jpg

Su içmek, bazı kişiler için unutulur,akla gelmez.Halbuki gün içerisinde yeterli miktarda su tüketmek vücudumuz için gererklidir.Özellikle yaz aylarında su tüketimi önemlidir.Gün içerisinde su tüketimini olması gereken miktara çıkartmak için işte 7 öneri;

1. Her sabah iş yerinize geldiğinizde su içerek, alışkanlık haline getirin .
2. Masanızın üstünde cam bir şişede su bulundurun.
3. Çay ve kahveyi çok tüketiyorsanız bunu kıstlayın.bir fincan çay içiyorsanız,bir süre sonra fincanınıza su koyun için.
4. Masanızın üzerine su içmeyi hatırlatan yazlar koyun.
5. Her akşam iş yerinden ayrılırkende su içmeyi alışkanlık haline getirin.
6. Çantanızda minik bir şişe su bulundurun.(toplu taşıma aracı kullanıyorsanız,trafikte uzun süre kalma gibi) durumlarda faydalı olcaktır.
7. Arabanızda her ihtimale karşın1 şişe su bulundurun.

HER GÜN YETERİ MİKTARDA SU İÇEREK VÜCUD SAĞLIĞINIZI KORUYUN

yaaaa mawimmmm bende sen gibiyim aynı kışın aklıma hiç su içmek gelmez ama yazın malum sıcakların olduğu için içiyorum. içmemeninde zararlı olduğunuda biliyorum. bu maddeleri bende uygulayayım yoksa ilerde acısını yaşarım allah korusun.

bende evimin olsun is yerimin olsun her kösesine sis su koymusum ki iceyim diye

Geri