gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Su İçtikten Sonra Okunacak Dua

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Su İçtikten Sonra Okunacak Dua nedir lütfen bu duayı bilen varsa yazsın hayrına bu sayfaya

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Su İçtikten Sonra Okunacak Dua Nedir,

Dua:"Elhamdulillahillezi segana azben furaten birahmetihi ve lem yec'alhu milhen ucacen bizunubina."
    Anlamı: "Bize tatlı soğuk su içiren ve günahlarımız sebebiyle onu içilmez tuzlu su yapmayan Allah'a hamd olsun." (Ebu Nuaym)

Su İçtikten Sonra Okunacak Dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sabah namazından sonra okunacak dua..

sabah namazından sonra okunacak dua..

bir dilek için okunacak dua sabah namazından sonra okunacak dilek duası sabah namazından sonra duası okunan okunan hacet Sabah Namazından Sonra Okunacak Duâ Ayetleri "Kim sabahleyin üç def'a diyerek Sûre-i Haşr'ın sonundan üç âyet okursa Allah Teâlâ onun için yetmiş bin melek vazifelendirir, akşama kadar ona duâ ederler, o gün ölürse şehîd olarak ölür, akşamleyin bunu yapan da aynı...
  2. sabah namazından sonra okunacak dua ayetleri

sabah namazından sonra okunacak dua ayetleri

Sabah namazının yeri başka arkadaşlarım, o gün ağırırken kılınan namazdan çok büyük tad alıyorum. Ben namaza da yeni başladım herkesede soramıyorum. Sizlerden ricam şudur lütfen bana sabah namazından hemen sonra okunacak dualar ve hadislerin hangileri olduğunu anlatır mısınız lütfen. Allah razı olsun sağolun.
  3. Vitir Namazından Sonra Okunacak Dua

Vitir Namazından Sonra Okunacak Dua

Vitir Namazından Sonra Okunacak Dua hangi duadır lütfen bana o duayı yazın arkadaşlar
  4. yasinden sonra okunacak dua hangisidir.

yasinden sonra okunacak dua hangisidir.

Babamın ölümünün birinci yılı arkadaşlarım ben yasin okudum. Allah kabul ederse. Acaba Yasin'den sonra hangi duayı okumam iyi olacaktır. Bilgisi olana rkadaşlarım bana yardımcı olabilirler mi lütfen.
  5. Namazlardan Sonra okunacak Türkçe Dua...

Namazlardan Sonra okunacak Türkçe Dua...

namaz, namazdan sonra yapilacak dua, namaz dualari Namazlardan sonra birde her istegimizi kapsayan, samimi bir kalple okuyabilecegmiz ve anladigimiz dua olsa ne güzel olur degilmi? Iste size Namazdan sonra okunacak Türkce dua... Allahım! Kıldığım namazımı, eksik ve kusurları ile birlikte kabul eyle. Ey kalpleri evirip çeviren Allahım! Kalbimi dinin ve itaatin üzere sabit kıl. Allahım!...

Sayfayı Paylaş