gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

su kabagından lambalar...

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: su kabagından lambalar...

paylaşım için sağol canım

3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için teşekkürler

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
su kabagından lambalar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bal kabagı pastası..

Bal kabagı pastası..

balkabağı pastası bal kabağı pastası bal kabagi pastasi kabak balkabagi pastasi Malzemeler 1.5kg balkabağı 1.5 su bardağı toz şeker 125gr margarin 1 paket petitbör bisküvi 1 çay bardağı ceviz Üzeri için; 1 poşet kremşanti 1 çay bardağı soğuk süt Süslemek için; Yeşil fıstık Yapılışı: Kabak soyulup doğranır. Üzerine şeker ilave edilip 1- 3 saat kabağın suyunu salması beklenir(eğer vaktiniz...
  2. Su Kabağından Lamba Yapımı

Su Kabağından Lamba Yapımı

su kabağından lamba yapımı su kabağı yapımı süs kabağı lamba kabağından video Malzemeler Kurumuş halde Su kabağı,kağıt zımpara,maket bıçağı,Ahşap veya metal Lamba standı,Hafif bir el matkabı, kalından inceye değişik matkap uçları, yeteri kadar plastik veye cam boncuklar,japon yapıştırıcı. Sukağının dışı yıkanır,üstündeki ince kabuk maket bıçağıyla temizlenir. Bir marangozda sukabağının altı...
  3. Masa Lambaları ama Su Borusundan...

Masa Lambaları ama Su Borusundan...

Ben su borularını daha önce hiç su borusu olmaktan başka bir işlevde düşünmemiştim ama oluyormuş demekki:)))Buyrun bakalım.. ilginç bir tasarım olmuş ne dersiniz..
  4. Ayıcık lamba

Ayıcık lamba

Çocukların hoşuna gidecek bir tasarım meleklerim.Ben bunu çok sevdim odama istiyorum bitane ayıcıklı :D Çocuk odaları için düşünülmüş “Tedd Bear Lamp”sevimli görüntüsüyle küçüklern beğenisini kolayca kazanabileceğe benziyor.

Sayfayı Paylaş