gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**şu kadına bakın**

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

2. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: **şu kadına bakın**
    bu ne yaa ıyyykk iğrenç....

3. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

iğrenç ve de korkutucu resimler koymak yasak deilmiydi

4. gulsumelifbas

gulsumelifbas Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ııııyyyyyyyy bune bee iğreeennçç:fear:

5. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
  6. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    anneeeeeeeeeeeeeee:zonked::meri::meri:
    aşk meleğim bu bize yapılır mı?:uhu::uhu:

7. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    buna kadın demeye bin şahit lazım...canavar bu bee iyyy

**şu kadına bakın** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadin

Kadin

Öperseniz beyefendi DEGILSINIZDIR, Öpmezseniz adam DEGILSINIZ. İltifat edersiniz "YALAN" der, Etmezseniz bırakır GIDER. Her isteğine evet derseniz KAREKTERSIZ olursunuz, Karşı çıkarsanız ANLAYISSIZ. Çok yanına giderseniz "SIKILDIM" der, Az giderseniz küser. İyi giyinirseniz "ÇAPKINSIN" der, Dikkat etmezseniz zevksizlikle suçlar. Kıskanırsınız...
  2. kadınız....

kadınız....

Kaç bin yıldır suskun türkülerimiz..."Adem'in kaburga kemiğinden" türetildik ya,erkeğin eklentisi oldu tüm hayatımız."Elma sevgimiz" cennetten kovdurmuştu ya insanı bir kere,Gayrı bütün kötülüklerin anası,Şeytan'ın öz kardeşiydik...Saçımız uzun aklımız kısaydı ne de olsa.Elimiz hamurlu,eteğimiz eksikti.Kaşık düşmanıydık sofralarda.Dilediğince ekilen tarlalarıydık...
  3. Kadınım...

Kadınım...

Tanju Okan ın enfes şarkısı mutlaka dinlemenizide öneririm... Eşyalar toplanmış seninle birlikte Anılar saçılmış odaya her yere Sevdiğim o koku yok artık bu evde Sen Kıyıda köşede gülüşün kaybolmuş Ne olur terketme yalnızlık çok acı Bu renksiz dünyayı sevmiştik birlikte Sen kadınım Hatırla o günü karşıki sokakta Seni öptüğümü ilk defa hayatta Kollarımda benim ilkbahar sabahım Sen Sönmüş...
  4. kadın....

kadın....

melişlerim canlarım ben bayıldım buna ve sizlerle paylaşmak istedim....umarım begenirsiniz bir bayan bir kadın olmaktan cok gurur duydum.... Küçük bir erkek çocuk, annesine sordu: "Niçin ağlıyorsun?" "Çünkü ben kadınım." Diye cevapladı annesi. "Anlamadım!" dedi çocuk. Annesi, çocuğu kucaklayıp "Hiç bir zaman anlayamayacaksın!" dedi. Babasına...
  5. Kadın..

Kadın..

KADINLARLA İLGİLİ.. Kadınlarla ilgili yapılan en ayrıntılı araştırmaları inceledik ve çok şarşıtıcı sonuçlarla karşılaştık. Bunların içerisinden sizin en fazla dikkatinizi çekecekleri ve sizi şaşırtıcak olanları bir araya getirip sizlere sunamaya karar verdik. İşte o şaşırtıcı sonuçlardan bazıları İş hayatından sağlığa, sosyal yaşamdan cinselliğe kadar çok geniş bir yelpazede kadınlarla...

Sayfayı Paylaş