gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Su sebili Önerisi olan var mı arkadaşlarım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Evimde kullanacağım kızlar, böyle ekenomik olacak yormayacak çokta alentrik yakmayacak. Sizlerde evlerinizde kullanıyorsunuzdur artık. Dolaba vs su koymak istemiyorum damacanayı üzerine atacam aşağıdan şırıl şırıl su gelecek. Bana marka tavsiye eder misiniz hangisini alayım =?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Biz bundan 7-8 sene evvel su sebili aldık.Öyle bildik bir marka da değil: Aqualite.Bu zamana kadar da kullandık.Bizden sonra halamız Beko'dan su sebili aldı,ancak sebil bir kere tamir gördü,bizim ki tık demedi.Ta ki iç contası kötü olup su sızdırana kadar.Şu anda contasını bulamadığımız için evde bekliyor,şişe sulara talim ediyoruz.Sebil çok büyük rahatlık.Ancak tamamen şans işi.Siz orta karar ,kesenize uygun bir sebil alın,gerisi şansınıza kalmış,iyi de çıkabilir,kötü de..:tik:

3. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Evt bencede şans bu gb ev gereçleri ama rahatlığına dicek bişi yok tabiki:)

Su sebili Önerisi olan var mı arkadaşlarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaşlar yorumu olan var mı?

arkadaşlar yorumu olan var mı?

rüyada ölüm haberi almak rüyada birinin ölüm haberini almak haberi haberini arkadaşlarım rüyamda çok sevdiğim birinin ölüm haberini alıyorum.gelecekteyim ve bu yakınımın 50 yaşında vefat ettiğini söylüyorlar bana.bu ne olabilir acaba?canım çok sıkkın yardım edin:cry_smile:
  2. bilgisi olan var mı?

bilgisi olan var mı?

4,5 yaşlarında hastalanıyorum ve doktora götürülüyorum.verem teşhisi konuluyor.ancak erken teşhis olduğu için sıkıntı yaşamadım.yıllık iğnelerim vardı.sonra 1 sorun çıkmadı. geçen gün 1 yazı okudum,vereminde kısırlığa neden olabileceği,tüpleri tıkayabileceği yazıyordu. çok korktum. bilginiz varmı?ne yapmalıyım.
  3. Arkadaşlar Lutfen Yardım Witten Hakkında Bilgisi Olan Var Mı???????

Arkadaşlar Lutfen Yardım Witten Hakkında Bilgisi Olan Var Mı???????

Meleklerım Almanya Witten e gelin gıdeceğım ama hala oraya aıt tam bılgım yok oradan olan yada wıtten hakkında bılgısı olan bana yardımcı olabılır mı ?.....
  4. karmaşıklar içerisindeyim önerisi olan var mı:(

karmaşıklar içerisindeyim önerisi olan var mı:(

Merhaba arkadaşlar,internette dolaşırken buldum burayı bende bi sorunumu paylaşmak istedim.son sınıf üniversite öğrencisiyim.şu ana kadr iki ilişkim oldu ne yazık ki ikiside okuldandı.ilk sevgilimle aşk ne bilmediğim için çıkmıştım,herkes zamanla seversin dedi ama tam tersi zamanla soğudum ondan işin kötüsü ayrılamadım bi türlü o erkek olmasına rağmen hiç bi işi halledemez,sürekli benden...
  5. FİKRİ OLAN VAR MI

FİKRİ OLAN VAR MI

ya ben uyuken ingilizce öğrenme seti aldım 79 tl ye daha dün aldım çoğu sitede böyle 79 tl lik olanların korsan olduğu ve işe yaramadığı yazıyor ama çoğu yerdede işe yaradığı ve iyi olduğu söyleniyor deneyen veya işe yarayıp yaramadığını bilen varmı lütfen yardım edin annem de bilmiyor. of ne yapıcam ya işe yaramazsa gitti 80 lira.

Sayfayı Paylaş