gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

''Su Sızıyor'' Türküsü Notaları (resimli)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

su sızıyor, türküsü, notaları, nasıl, türkü notaları, nelerdir, ile ilgili bilgiler burada melekler
    Su sızıyor sızıyor
    Su sızıyor sızıyor
    Taşların arasından
    Taşların arasından
    Eğil bir yol öpeyim
    Eğil bir yol öpeyim
    Kaşların arasından
    Kaşların arasından.....diye uzar gider bu türkü melekler.Enstrüman çalan melekler için işte notaları;

''Su Sızıyor'' Türküsü Notaları (resimli) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. su böreği değişik versiyon.. resimli

su böreği değişik versiyon.. resimli

değişik börek tarifleri su böregi tarifi resimli börekler resimli değişik yufka börekleri börekler YALANCI SU BÖREĞİ Malzemeler: 3 adet yufka, 3 adet yumurta, 200 gr margarin, 1 demet maydanoz, 250 gr beyaz peynir, Yapılışı: Yağı eritin. Yumurtalarla iyice çırpın. Yufkayı serin, üzerine iyice harç sürün. 4 eşit parçaya bölün....
  2. Çanakkale Türküsü Melodika Notaları Burada Melekler

Çanakkale Türküsü Melodika Notaları Burada Melekler

çanakkale türküsü, melodika notaları, çalınışı, nasıl, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler Siz müziksever meleklerimiz için Çanakkale Türküsünün notalarını ekliyoruz... do re re re do si do la sol la la si do la la sol sol la la la la sol sol la sol fa mi fa mi fa sol la sol fa mi re do mi fa sol la fa mi re mi re :ıslık:
  3. Çanakkale Türküsünün Notaları Melodika ( Resimli )

Çanakkale Türküsünün Notaları Melodika ( Resimli )

çanakkale türküsü notaları Çanakkale içindeeeeee aynalı çarşııııııı, ana ben gidiii yoooom düşmana kar şıııı. Nasıl hatırladınız mı bu parçayı meleklerim ? Tabiki hatırladınız. Dillere plesenk çünkü. İçinde destanın anlatıldığı savaşın anlatıldığı acıklı bir parça. Şimdi bu parçanın notalarını paylaşacağım sizlere. İşte karşınızda Çanakkale Türküsünün Melodika Notaları do re re re do si do...
  4. çanakkale türküsü melodika notaları

çanakkale türküsü melodika notaları

çanakkale türküsü melodika notaları ekleyin arkadaşlarım lütfen.
  5. Yemen Türküsü Saz Notaları lazım bana

Yemen Türküsü Saz Notaları lazım bana

Yemen Türküsü Saz Notaları arıyorum Yemen Türküsü Saz Notalarını bilen varsa lütfen bana da yazsın notaları arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş