gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

su tüm canlılar için yaşam kaynağı işte su içen karınca

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

canlıların yaşam kaynağı su ve canlılar su içen karınca
    Su;hayatımızın olmazsa olmazıdır.Susuz yaşanılamaz bunu herkes bilir.Ama öyle bir kare gördüm ki artık daha da iyi anlıyorum suyun kıymetini.Küçükük bir karınca yere düşen bir damla suyu içiyor.O bir damla su o karıncaya hayat veriyor.

Peki biz ne yapıyoruz sularımızı boşa harcıyoruz.Bir diş fırçalama veya bir bulaşık yıkamada tonlarca su harcıyoruz.Şu kücücük karınca kadar olamadık.O bile o su damlasının kıymetini biliyor ama biz bolca olan suyumuzu gün geçtikçe tüketiyor onu azaltıyoruz.

su tüm canlılar için yaşam kaynağı işte su içen karınca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Su Canlıları

Su Canlıları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. sağlıklı yaşam için maden suyu için

sağlıklı yaşam için maden suyu için

kemiklerimizin ve kaslarımızın sağlıklı olabilmesi için neler yapmalıyız hayatsal faaliyetlerimizi sürdürmemizde suyun rolü hayatsal faaliyetlerimizde suyun rolü nedir Ben şu yaşıma geldim(20):DAğzıma bir kerecik olsun maden suyu sürmedim:DÇünkü sevmiyorum çok tuhaf bir kokusu var şişesinide sevmiyorum hiç:seker:Ama meğer maden suyunun bir çok faydası varmış:)Buyrunuz maden suyunun...
  3. su içen genç kalır

su içen genç kalır

insan nasıl genç kalır Güzelliğine düşkün meleklere bir tavsiye ! Bol bol su içmek hem forma sokar, hem cildi besler, hem de cildin daha geç yaşlanmasını sağlar. Vücudumuzun büyük bir bölümü su ve insan su olmadan yaşayamaz. Biliyoruz ki su hayattır, hayat su.. Onun için siz meleklerime çok önemli bir tavsiye veriyorum her gün en az 1,5 litre sadece su için. Katkısız, çay ya da meyve suyu...
  4. İç anadolu bölgesinin su kaynakları hakkında bilgi

İç anadolu bölgesinin su kaynakları hakkında bilgi

Kızlar bana iç anadolu bölgesinin su kaynakları nelerdir sorusuna cevap olacak bilgiler gerekiyor. Bıktım bu veledin ödevinden :) Lütfen yardımcı olur musunuz tşk.

Sayfayı Paylaş