gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Su ve Ateş"in Londra'daki Çekimleri Tamamlandı

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

su ve ateş özcan deniz haberleri özcan deniz yeni filmi

Sevgili melekler, Özcan Deniz'in yeni sinema filmi "Ateş ve Su"yun Londra çekimleri tamamlandı. Son sahnenin çekimlerinden sonra kutlama fotoğrafını hayranlarıyla paylaşan Özcan Deniz, karenin altına düştüğü notta “Ve son sahne çekilir, Londra’ya veda edilir, tüm ekip arkadaşlarıma yürekten teşekkürler, şimdi heyecan bunu size izlettirmekte, hayırlısıyla” dedi.

ates-ve-su-londra.Jpeg

"Su ve Ateş"in Londra'daki Çekimleri Tamamlandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şarkı tamamlama ..

şarkı tamamlama ..

şarkı tamamlama oyunu şarkı tamamlamaca oyunu hadi kızlar yeni bir oyun ; bu oyun tamamlama oyunu olsun mu? bakalım eski şarkımızı kimler nereye kadar biliyor.. weee ilk ben başlıyorum :) hür doğdum hür yaşarım ; kime ne kime ne..... :dp178: hadi dewamı...
  2. Romantik Komedi-2/ Bekarlığa Veda Filminin Çekimleri Tamamlandı

Romantik Komedi-2/ Bekarlığa Veda Filminin Çekimleri Tamamlandı

Bu konu; Romantik Komedi - 2 / Bekarlığa Veda adlı filmle ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk yapımı romantik komedi filmi Romantik Komedi ( adı da türü de aynı olunca böyle garip bir cümle ortaya çıktı :D:D ) filminin devamı niteliğinde ki Romantik Komedi-2/Bekarlığa Veda filmi Antalya'da çekildi. Başrollerinde "]Engin Altan Düzyatan, Sinem Kobal ve Cemal Hünal gibi...
  3. Özcan Deniz "Su ve Ateş" Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Özcan Deniz "Su ve Ateş" Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

özcan deniz su ve ateş, su ve ateş filmi, su ve ateş fragmanı Sevgili melekler, başarılı şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz son filmi "Su ve Ateş" ile yine ağlatacak. Müzik dünyasındaki başarısının yanında hem oyunculukta hem de yönetmenlikte de başarı gösteren Özcan Deniz'in son filmi Su ve Ateş'in tanıtım fragmanı da yayınlandı. İşte filmin fragmanı ve kısaca konusu hakkında...
  4. Özcan Deniz "Su ve Ateş" Film Tanıtımı ve Fragmanı

Özcan Deniz "Su ve Ateş" Film Tanıtımı ve Fragmanı

özcan deniz su ve ateş, su ve ateş filmi, su ve ateş özcan deniz Sevgili melekler, yönetmenliğini Özcan Deniz'in yaptığı ve oyuncu Yasemin Allen ile birlikte başrolleri paylaştığı son filmi Su ve Ateş 15 Kasım'da vizyona giriyor. Londra'da başlayan ancak devamı kötü gelen bir aşkın hikayesini izleyeceğimiz filmin tanıtım fragmanı yayınlandı. Şimdi filmin konusu hakkında bilgi veriyor ve...
  5. Recep İvedik 4'ün Maldivler Çekimleri Tamamlandı!

Recep İvedik 4'ün Maldivler Çekimleri Tamamlandı!

recep ivedik serisi, recep ivedik 4, şahan gökbakar Sevgili melekler, başarılı komedyen Şahan Gökbakar'ın en sevilen film serisi Recep İvedik'in 4. filmi için Maldivle'de yapılan çekimler tamamlandı. 3 günce yurda dönen ekip, İvedik'e survivor macerası yaşattı. Çekimler için 30 Ekim’de adaya giden Gökbakar ve ekibi, üç gün önce çalışmaları tamamlayarak Türkiye’ye döndü. 25 gün süren...

Sayfayı Paylaş