gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Suat Suna Dün Gece Evlendi !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

suat suna suat suna haberleri

Daha önce Melike Öcalan ile evlenip boşanan pop müziğin yumuşak sesli sanatşısı Suat Suna dün gece yapılan bir törenle dünyaevine girdi melekler :) Suat Suna haberleri, haberin detayları şöyle...

Suat Suna uzun bir süredir flört ettiği Burcu Balkanlı ile dünya evine girdi. Ünlü sanatçı Suat Suna dün akşam dünya evine girdi. Sanatçının düğününde adeta ünlü yağmuru vardı. Muhteşem düğünde Kayahan, Murat Evgin, Şahan Gökbakar ve Ata Demirer de şarkı söyledi.

Suat Suna Dün Gece Evlendi ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. suat suna

suat suna

26 Mayis 1975'de Istanbul'da dogan Suat Suna Saint Benoit Fransiz Koleji'ni bitirdi. Daha sonra I.? Konservatuari Keman B?l?m?'nden mezun olan sanat?i halen Maltepe ?niversitesi Iletisim Fak?ltesi birinci sinif ?grencisi.. Profesyonel m?zik yasamina 1993 yilinda baslayan sanat?inin "Ansizin ?ektin Gittin", "S?z?ne Kanmam","Hasret Fenerleri","R?yam ve...
  2. Suat Suna - Yalan değil

Suat Suna - Yalan değil

Em F Ayni dertlerleyim, yalniz ve sensizim G Biliyorum ben istedim ayrilmayi F Kabul etmezsin sanmistim ah Em Dönemez misin Em F Ayni yerdeyim, bombos ve sensizim G Yalvarmaya hazirim n'olur affetsen F Son bir sans daha versen tekrar Em Sevemez misin ( Am Em...
  3. Suat Suna kiminle evlendi

Suat Suna kiminle evlendi

Suat Suna kiminle evlendi dün akşam evlenmiş ama kiminle evlenmiş merak ettim. Benim en sevdiğim seslerden biridir Suat Suna ve nedense tv de pek çıkmıyor hani bir şarkısı vardı buzdandı akşamlar canımdan kan damlar diye, işte o şarkı benim hayatımın şarkısı beee:D
  4. Ebru Akel Dün Gece Muhteşem Bir Düğünle Evlendi !

Ebru Akel Dün Gece Muhteşem Bir Düğünle Evlendi !

ebru akel düğün ebru akel haberleri Sevgili melekler, sunucu ve oyuncu Ebru Akel düngece Les Ottomans Otelde yapılan muhteşem bir düğünle Özer Sancak'la evlendi. Özellikleri başta gelin ayakkabıları olmak üzere ince detaylarla süslenmiş olan muhteşem düğünle ilgili ilk kare resimler ve bilgiler, Ebru Akel düğün haberleri şöyle... Sunucu ve oyuncu Ebru Akel, 3 aydır nişanlı olduğu...
  5. Nur Fettahoğlu Dün Gece Evlendi!

Nur Fettahoğlu Dün Gece Evlendi!

nur fettahoğlu, nur fettahoğlu haberleri, nur fettahoğlu evliliği Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mahidevran Sultan olarak izledğimiz Nur Fettahoğlu, dün gece düzenlenen bir törenle işadamı Levent Veziroğlu ile evlendi. Veziroğlu'nun Baltalimanı'ndaki evinde düzenlenen törene 70 kişi katıldı. Saat 18.00 sularında gelinlik ve damatlıklarıyla eve gelen çift "Allah herkese...

Sayfayı Paylaş