gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Şubat 2012 anneleri buraya

Konu, 'Şubat Ayı Anneleri' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

roflbot.jpg Oğluşumu 03 Şubatta kollarıma alacağım inşallah. Adınıda Çağrıbey koyduk..

Kalbini dinledim dün. Nasıl güzel bir duygu anlatamam. Rabbim tüm anne olmak isteyen meleklerimizin dualarını kabul etsin.

Eşim kıskançlık sendromunu atlatamadı hala.. Çocuk doğunca düzelir diyorlar..

Ben mutluyum. Artık bebeğim benimle. Artık hareketlerini daha iyi hissediyorum. Yüksek müziği sevmiyor mesela.

7 aylık oluncada birşeyler almaya başlayacağım. işte almam gereken şeyleri burdan not ettim. Sizlerlede paylaştım. Hepsini almak zor ama ihtiyacınıza göre siz belirleme yaparsınız.
    http://www.meleklermekani.com/gebel...bekler-ve-anneler-icin-ihtiyac-listeleri.html

Aklıma geldikçe sizlerle paylaşımda olacağım.

^Gri Melek^ bunu beğendi.
  2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Bu arada 24. haftada tetanoz aşısı yaptırılıyor.. UNUTMAYINIZ..
    Semtinizde Bulunan Aile Sağlığı Merkezine gebeliğinizi mutlaka bildirin. Hastaneye giden arkadaşlarım buna dahada dikkat etsinler. Zamanı gelen aşı yada tahlil vs. gibi şeylerde sağlık merkezi arayıp haber veriyor. Nereye yaptırırsanız yaptırın size kalmış artık. Tüm işlemlerinde ücretsiz olduğunu belirteyim..

Özele giden arkadaşlara belki doktorları daha çok yardımcı oluyorlar..

3. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    oncelıkle tebrık ederım handancım,2011 subat annesı olarak kış ayında dogum yapmak bence cok ıyı yaza kadar hem bebısler hem bızler toparlanmıs oluyoruz......sormak ıstedıgınız seyler olursa yardımcı olabılırım.....yazarım buraya alınacak vs konusunda.....saglıkla ınsallah kucagına alırsın......

4. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Karın ağrılarım var. Rahim büyüdüğü için ağrı olur diyorlar.. Hayılısı bakalım..

5. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Gozun aydin canim.. Allah saglik uzun omur versin insallah. Ismi cok guzel insallah oglunada hayirli isim olur:)
    Esin neden kiskaniyoki:D merak ettim

6. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Ondan önce herkes bebeği soruyor:)

AuSSie-AnGeL bunu beğendi.
  7. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Şimdiden hayırlı doğumlar canım ♥ Bende 38+1 günlük hamişim ;))) Çok heycanlıyım... Kuzumla buluşmama az kaldı..

8. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    25 oldum bende hayatım. Sağlıklı doğumlar olsun şimdiden:)

AuSSie-AnGeL bunu beğendi.
  9. bembeyaz

bembeyaz Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    562
    Ödül Puanları:
    93
    Merhaba handanca. Bende Allah izin verirse 2012 şubat annesi olacağım Doktorum 14 Şubata gün verdi. Ben de bebeğime Muhammet Zeki ismini vermeyi düşünüyorum. Dedemizin ismi. Allahım bebeklerimizi sağ salim kucağımıza almayı da nasip etsin....(Bu arada benim 2. bebeğim geliyor 5,5 yaşında bir kızım var.)

10. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Analı babalı büyüsün canım. Sağlık ve sıhatle. Bende 28 hafta+4 oldum. Hareketliyiz bu aralar:)

bembeyaz bunu beğendi.
  11. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Allah izin verirse bende 2012 Mart ayında anne olucam :)

12. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Analı babalı büyüsün canım. Sağlıkla sıhatle dünyaya gelsin inşallah. Allahım sanada sağlık versin.

unıca bunu beğendi.
  13. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  14. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Sağol canım. İyi diyelim iyi olalaım. Allah izin verirse Alışverişe başlayacağım.. Yatarken zorlanmaya başladım. Kolay dönemiyorum. İştahım gayet iyi:)

Sen nasılsın, bebişin nasıl?

15. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Bugün doktordan geldik. Kilomuz 1.506gr olmuş. Ultrasondan daha net ve anlaşılır gördüm onu. Gözleri kocaman. arada sırada kapattı. Bu arada tetanoz aşımın ikincisini yaptırdım.
    9 aralıktada rapor alıp doğum iznine ayrılıyorum. Şimdilik gelişmeler bunlar..

Şubat 2012 anneleri buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şubat 'ta anne olacağım:)

Şubat 'ta anne olacağım:)

2011 şubat anneleri şubat 2011 anneleri subatta anne olcam melekler mekani gebelik forumu subat subatta anne arkadaşlar merhaba.ben bugün itibariyle 5+0 günlük hamileyim.Bebişin kesesini dün gördük. inş. herşey yolunda giderse şubatta anne olacağım. bu dönemde anne olacaklar yaşadıklarımızı gelin burada paylaşalım...................yupis
  2. Şubat 2010 Anneleri

Şubat 2010 Anneleri

9 Şubat 2010 annesiyim Diğer anneleri de bekliyorum.
  3. Bebeğini 2012 de Doğuracak ve Bebeği Doğan Anneler AŞI Takvimi Burada

Bebeğini 2012 de Doğuracak ve Bebeği Doğan Anneler AŞI Takvimi Burada

2012 aşı takvimi,2012 aşı takvimi tablosu, Melekler güzel anneler ve anne adayları bebeklerimiz için 2012 aşı takvimi burada..Bebeğimiz hangi aşıları olacak diyorsanız bu konu tam size göre.. 2006 yılınan Nisan ayından bu yana Sağlık Bakanlığı tarafından aşı takvimlerinin tarihleri ve aşı içerikleri değiştirilmiştir. Bu sebepler Haziran 2006 tarihinden beri 9. ay içerisinde yapılan kızamık...
  4. 2013 şubat anneleri

2013 şubat anneleri

slm arkadaslar yenı uyeyımm 5 haftalık hamıleyım Allah ızın verırse de subat ayında dogum yapıcam.. yasadıgımız butun tatlı acı guzel sıkıntılı durumları doguma kadar paylasalım ısterım.. umarım onumuzdekı 8 ay boyunca guzel bır arkadaslık ve deneyımlı bırer anne oluruz yorumlarınızı beklıyorum :bathbaby:
  5. Temmuz 2012 Anne Adaylari Buraya......

Temmuz 2012 Anne Adaylari Buraya......

Temmuz 2012 Anneleri, anne adayları, Selam Meleklerim, Artik bende bi Anne adayiyim ve cok heyecanliyim, :hamileyim:Tüm Temmuz Anne adaylarini köseme bekliyorm. Hep birlikte ne hissediyorsak ne gibi rahatsizliklarimiz oluyorsa paylasalim sohbet edelim istiyorum. Sevincimizi, heyecanimizi, sikayetlerimizi, endiselerimizi paylasalim..... Rabbim bebek bekleyenlerin hepsine insallah bu...

Sayfayı Paylaş