gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Şubat Dizisi Alican Yücesoy Biyografik Bilgileri Hayatı

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

alican yücesoy kimdir şubat dizisi alican yücesoy alican yücesoy hayatı

Önümüzde ki Eylül ayında ekranlara gelecek olan Şubat dizisi oyuncularından Alican Yücesoy hayatı ile ilgili bilgiler veriyoruz sizlere melekler :)

Alican Yücesoy, 22 Ekim 1982'de doğmuş, ilk, orta ve lise eğitimini Bursa'da tamamladıktan sonra oyunculuk eğitimi için Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü'ne girmiş. Okula girdiğinin ertesi günü yapılan bir seçmeye katılınca hayatı değişmiş. Bu sayede Bakırköy Belediye Tiyatroları'nda çalışmaya başlamış. Sonrasında diziler ve sinema filmleri gelmiş

Filmografisi

2003 Pilli Bebek (Ertuğrul)
    2003 Sessiz Gece (Işık)
    2004 Akümülatörlü Radyo (Murat)
    2004 2 Eylül(Tim Çavuşu)
    2006 Son Osmanlı Yandım Ali (Mustafa Kemal)
    2007 Umut Adası (Tuğra)
    2007 Zoraki Koca(Tarık)
    2007 Gurbet Yolcuları (Hüseyin)
    2008 Dinle Neyden (Halil Tabip)
    2008 Adanalı (dizi) (Tilki Timur)
    2010 Eyvah Eyvah
    2010 Prensesin Uykusu (Neşet)
    2011 Eyvah Eyvah 2 (Ibrahim)
    2011 Sen De Gitme (İlker)
    2012 Suskunlar (Cebrail)

Şubat Dizisi Alican Yücesoy Biyografik Bilgileri Hayatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayatımın Rolü Dizisi Ebru Aykaç Biyografik Bilgileri Hayatı

Hayatımın Rolü Dizisi Ebru Aykaç Biyografik Bilgileri Hayatı

ebru aykaç biyografi ebru aykaç hakkında Sevgili melekler, önümüzde ki günlerde ekranlara merhaba diyecek dizilerden biri de Hayatımın Rolü dizisi. Haluk Bilginer, Güzin Özipek ve İlhan Şeşen gibi deneyimli ve başarılı isimlerin rol alacağı dizide Ebru Aykaç da oynayacak. Bu yazımızda Ebru Aykaç biyografi bilgileri ile karşınızdayız .. :) Doğum tarihi: 07.02.1975 Doğum yeri: Manisa...
  2. Kurt Kanunu Dizisi Ümit Acar Biyografik Bilgileri Hayatı

Kurt Kanunu Dizisi Ümit Acar Biyografik Bilgileri Hayatı

ümit acar kimdir ümit acar kurt kanunu Sevgili melekler, yeni başlayacak olan dizilerden Kurt Kanunu dizisnde rol alacak olan Ümit Acar hayatı hakkında sizleri kısaca bilgilendiriyoruz.. :) 03 kasım 1955 tarihinde İstanbul Bakırköyde doğan oyuncu ailesinin 3 çocuğundan biridir. Sırasıyla; Sultanahmet Ticaret Lisesi İstanbul Belediye Konservatuarı Üsküdar Musiki Cemiyetinde eğitim...
  3. Kurt Kanunu Dizisi Ali Başar Hayatı ve Biyografik Bilgileri

Kurt Kanunu Dizisi Ali Başar Hayatı ve Biyografik Bilgileri

ali başar kimdir ali başar biyografi Sevgili melekler, seneler önce yayınlanan Asmalı Konak dizisinde Seymen Ağa karakterinin kızkardeşine tecavüz etmesi sebebiyle dizi fanatikleri tarafından dövülen Ali Başar, yakın zamanda ekranlara gelecek olan Kurt Kanunu dizisinde rol alacak. Bu yazımızda Ali Başar biyografi ve hayatı ile ilgili bilgilerle karşınızdayız ..:) Gerçek ismi: Ali Ekber...
  4. Kurt Kanunu Dizisi Pelin Akil Biyografik Bilgileri Hayatı

Kurt Kanunu Dizisi Pelin Akil Biyografik Bilgileri Hayatı

pelin akil kimdir pelin akil hayatı Sevgili melekler, TRT1in sevilen dizisi 80ler de ki performansıyla göz dolduran Pelin Akil hayatı ile ilgili bilgilerimiz şöyle... :) 26 yaşında Tiyatro ve Sinema oyuncusu. İstanbul, Yeditepe’de 17 Nisan 1986 tarihinde dünyaya geldi. Anne tarafı makedon, baba tarafı boşnak. Şu sıralar Kurt Kanunu dizisinde Ballı Naciye, Seksenler’de Seçil...
  5. Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Alican Yücesoy Kimdir?

Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Alican Yücesoy Kimdir?

kanal d bana artık hicran de, alican yücesoy hayatı, bana artık hicran de alican yücesoy Sevgili melekler, başarılı oyuncu Alican Yücesoy, yeni sezonda yepyeni bir dizile ekranlara geliyor. Kanal D'nin "Bana Artık Hicran De" dizisnde rol alacak olan Yücesoy'un hayatı hakkında sizleri kısaca bilgilendiriyoruz... Alican Yücesoy, 22 Ekim 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İlk,...

Sayfayı Paylaş