gebe
  1. daffodil

daffodil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Şubat 'ta anne olacağım:)

Konu, 'Şubat Ayı Anneleri' kısmında daffodil tarafından paylaşıldı.

2011 şubat anneleri şubat 2011 anneleri subatta anne olcam melekler mekani gebelik forumu subat subatta anne arkadaşlar merhaba.ben bugün itibariyle 5+0 günlük hamileyim.Bebişin kesesini dün gördük. inş. herşey yolunda giderse şubatta anne olacağım. bu dönemde anne olacaklar yaşadıklarımızı gelin burada paylaşalım...................yupis

Son düzenleme: 10 Haziran 2010
  2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    kız bende subbatta anne olacam bende 5 haftalık hamıleyım bugun keseyı gordum 10 gun sonrada gıdecez

3. daffodil

daffodil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

ay ne güzel ya :)paralel gidiyoruz senle.bana da doktor 10 gün sonra gel dedi kalp atışlarını duymak için. inş. ikimizde sağlıklı bir hamişlik geçiririz. sen de ne gibi değişiklikler oldu?
    ben çok acıkıyorum ve çok yiyorum :) bide karnım şiş ya çok yemekten mi anlamadım.

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Canım tebrik ediyorum her ikinizide. sizlerin adına cok ama cok sevindim... kış bebeğiniz olacak.. tam zamanında dogum yapıyorsunuzz zor gunleri evde atlatıp güneş yüzümüze gülmeye başladıgındada bebeklerinizi alıp dışarı çıkabilirsiniz cunku o zamana kadar kendilerini toparlamış olacaklar.. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.. kim seyi bu güzel duygudan mahrum etmesin amin....

5. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    evet cnm paralel gidiyoruz bende degişiklikler olmadı sadece iştahsızlık oldu biraz bide mide agrısı cok fena su icsem midem agrıyor benımde karnım şişti karnımı iceri cekmek istesem cekemıyorum

6. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    cok tesekur ederım cnm allah herkese sanda nasip eder inş

7. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    tbrk ederim Rabbim hayırlı evlat nasip eyler inşlh.Sizin adınıza gerçekten çok sevindim çok güzel bi duygu mevlam inşlh isteyen herkese nasip eder...

8. daffodil

daffodil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    çook teşekkür ederim canım.rabbim inş.sana ve isteyen tüm meleklere de nasip etsin.

9. daffodil

daffodil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim kıyamam ya dikkat et kendine.inş. ikimizde sorunsuz hamişlik geçiririz.bebişlerimiz için sabredeceğiz artık :)

10. daffodil

daffodil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    canım çook teşekkür ederim.inş. sağlıklı, imanlı ve hayırlı evlatlara sahip oluruz.

11. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ee nasıl gidiyor hamişlikkk

12. daffodil

daffodil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    ........................................

13. daffodil

daffodil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    selam ayyüzlü.bende pek fazla değişiklik hala yok.sadece göğsüm sızlamaya başladı.,bazen kasık ve bel ağrısı oluyo.işte şimdilik biz böyleyiz::) sen ve bebişinde umarım çoooooook iyisinizdir...:pasi:.:pasi::pasi:

14. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı olssssssssssuuuuuuuuuuuuun

15. daffodil

daffodil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim cadımmmmmmm.:yahoo:

Şubat 'ta anne olacağım:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande anne olacakmış

Hande anne olacakmış

sevgilisi Kadir Doğulu ile birlikte olan şarkıcı sivridilli Hande Yener sevgilisinden çocuk sahibi olmak isteğini açıkladı..... 'KADİR'DEN ÇOCUK DOĞURACAĞIM' POP MÜZİĞİN BAŞARILI İSMİ HANDE YENER ÖZEL HAYATTAN İŞE, GEÇMİŞTEN BUGÜNE KANAL 1 HEY CANLI PROGRAMINA İDDİALI AÇIKLAMALARDA BULUNDU... Hande Yener konu aşka geldiğinde ise geçmişte yaptığı evliliğe değinerek. 'Keşke hiç boşanmasaydım'...
  2. Şubat 2010 Anneleri

Şubat 2010 Anneleri

9 Şubat 2010 annesiyim Diğer anneleri de bekliyorum.
  3. 2012 Şubat Ayı 29 Gün olacak Melekler

2012 Şubat Ayı 29 Gün olacak Melekler

2012 şubat ayı takvimi 2012 şubat ayı kaç gün olacak diye merak edenler sizleri buraya alalım Bilindiği üzere Şubat ayı 28 gün çeker Melek'lerim. Zira 2012 yılında Şubat ayı 29 gün olacak:) Neden diye merak edenler, buyrun, bu makalemizde sizlere detaylı nedenlerini açıkladık Melek'lerim:A Şubat ayı normalde 28 gün çeker fakat eğer o yıl 4′ün katı ise 29 gün çeker. Mesela 2008 yılında...
  4. Şubat 2012 anneleri buraya

Şubat 2012 anneleri buraya

Oğluşumu 03 Şubatta kollarıma alacağım inşallah. Adınıda Çağrıbey koyduk.. Kalbini dinledim dün. Nasıl güzel bir duygu anlatamam. Rabbim tüm anne olmak isteyen meleklerimizin dualarını kabul etsin. Eşim kıskançlık sendromunu atlatamadı hala.. Çocuk doğunca düzelir diyorlar.. Ben mutluyum. Artık bebeğim benimle. Artık hareketlerini daha iyi hissediyorum. Yüksek müziği sevmiyor mesela. 7...
  5. 2013 şubat anneleri

2013 şubat anneleri

slm arkadaslar yenı uyeyımm 5 haftalık hamıleyım Allah ızın verırse de subat ayında dogum yapıcam.. yasadıgımız butun tatlı acı guzel sıkıntılı durumları doguma kadar paylasalım ısterım.. umarım onumuzdekı 8 ay boyunca guzel bır arkadaslık ve deneyımlı bırer anne oluruz yorumlarınızı beklıyorum :bathbaby:

Sayfayı Paylaş