Şubat 'ta anne olacağım:)

şubatın güzel anneleri nasılsınız bakalım?evdeyim ama fazla giremiyorum ya.şimdide evi toparlamaya başladım.hafatasonu annem ve ablam geliyo:yahoo:çook mutluyum.kalan eksikleri falan onlarla tamamlayacağız inşallah.kasıklarımdaki ağrılar arttı bakalım bizimki gününden önce gelmeye niyetlenecek mi?bu gidişle tam gününde gelicek keyfi yerinde galiba :)
eminegelin naptı acaba kızlar?haberi olan var mı bebişine kavuştu mu?
cnm anca işlerinle uğraşıyosun tabi haklısın bu vakte kadar okul vardı yoğundu kolay gelsin sana ne güzel annende geliyo bnmkide 15 gündür yanımda biz biraz erken çağırdık ama yavaş yavaş iler anca yapılıyo zaten:) bnm oğlanda sanki daha çokk beklicek gibi geliyo bana önceden hep erken doğar gibi hissediyodum şimdi martı bulcak sanırım:) hayırlı sağlıklı bi kucaklasaydık artık sıkılmaya başlıyorum bende hihihih
Allah kolaylık versin cnm ağrılar başalamış bnmde arada yalancı oluyo ama çok nadir bu sancı dediğin adet sancısı gibi olan şey değilmi daffodilcim hepimiz koalycacık doğuralım inşş inşş Yarabbim

tekrar merhaba cicişler. bugün son kontrolümüze gittik kızımla. 3000 gram olmuş yawrukuş. dr. doğuma hazırlık sancılarımın başladığını söyledi. 28-31 ocak izinliyim sakın doğurma dedi:) tabii riskimiz mevcut ama izin bitene kadar tutmaya çalışıcam benim yaramazı:) eğer bu süre içindde doğurmazsam 1 inde ameliyat tahlilleri için gidicem hastaneye. 4 şubatta da doğum yapıcam allahın izniyle. yani şimdilik öyle görünüyo ama her an herşey değişebilir tabii...

tekrar merhaba cicişler. bugün son kontrolümüze gittik kızımla. 3000 gram olmuş yawrukuş. dr. doğuma hazırlık sancılarımın başladığını söyledi. 28-31 ocak izinliyim sakın doğurma dedi:) tabii riskimiz mevcut ama izin bitene kadar tutmaya çalışıcam benim yaramazı:) eğer bu süre içindde doğurmazsam 1 inde ameliyat tahlilleri için gidicem hastaneye. 4 şubatta da doğum yapıcam allahın izniyle. yani şimdilik öyle görünüyo ama her an herşey değişebilir tabii...
merhaba canım inş bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın umarım bi aksilik çıkmaz şubat 4e kadar kilosuda 3000 gram olduğuna göre korkma canım Allahın izniyle bişi olmaz rahat ol kib

Hadi inşallah canım senin ve bebeğinin sağlıklı sıhhatli doğum haberlerini bekliyoruz Allah'a emanetsiniz.Allan yar ve yardımcınız olsun

Hadi inşallah canım senin ve bebeğinin sağlıklı sıhhatli doğum haberlerini bekliyoruz Allah'a emanetsiniz.Allan yar ve yardımcınız olsun

merhaba canım inş bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın umarım bi aksilik çıkmaz şubat 4e kadar kilosuda 3000 gram olduğuna göre korkma canım Allahın izniyle bişi olmaz rahat ol kib
sağolun kızlar hepimiz sağ salim bebişlerimize kavuşuruz inşallah

masallah DOGA kızımıza canım...ınsalah doktoru bekler kucuk hanım...
sancılarımız evet basladı hepımızın allahım yardımcımız olsun heyecanlı bekleyıste gerı sayımımız basladı......
bızımde yarın kontrolumuz bakalım neler olacak bızım nazlı hanım dönmüşmü gorecegız.....

slm cteyzeleri
bugün bende oğluşumu gördüm 35.haftamızdayız bebeğim 2576 gr olmuş çok şükür doktor doğum şekline 2 ahftaya kadar karar ver geldiğinde ayarlayalım dedi epğğer sezeryan sitiyosam
ufff bilmiyorum hayırlısı olsun die dua ediyorum sadece iki türlüde korkuyorum aslında ama normali en sağlıklısı dokotrda eğer kokruyosan kendini sıkmana gerek yok illla normal için dedi araaştırma hastanesinde düşünüyorum ekstra para falan alınmıyo zaten yani adam para için demiyo biliyorum çok ii bi doktor zaten artık neyse hayırlı olan o olsun kızlar duanızda benide unutmayın ben hep ediyorum hepimiz için öptk sizi aeolunn buarada nst de sancı çıktı doktor normal artık dedi bakalım nolcakk:D

Son düzenleme:
Sonunda dogurdum .......
demek isterdim ama doguramadim :) hala sanci yok... birden gelcek galiba...

nurcum bana dü$mez ama, eger normal dogum sansin varsa, normal dogur derim... hem bebek icin hem anne icin iyi... adi üstünde "normal"...
doktorunda baya iyimis sana birakiyor... burda mecbur olmadikca yapmiyorlar sezeryan... Hayirlisi olsun insallah...

Sonunda dogurdum .......
demek isterdim ama doguramadim :) hala sanci yok... birden gelcek galiba...

nurcum bana dü$mez ama, eger normal dogum sansin varsa, normal dogur derim... hem bebek icin hem anne icin iyi... adi üstünde "normal"...
doktorunda baya iyimis sana birakiyor... burda mecbur olmadikca yapmiyorlar sezeryan... Hayirlisi olsun insallah...

İlahi sen emii hahaha

Doğurdum deyince niyeyse yüreğim güp güp attı sanki ben doğurmuş gibi sevindim seni kandırıkçı seni :D

Ya kızlar valla hadi doğurmaya başlayın çatır çatır valla bizler burda 9 doğurduk sizi meraktanhahaha

Şaka bir yana hepinize hayırlı sağlıklı sıhhatli doğumlar Allah yar ve yardımcınız olsun

Geri