gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

suç işledikten sonra polise verilen cevaplar

Konu, 'Çöplük' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

.Bence komik okuyun
    +Dur kaldır elleri.
    -Abi valla bi arkadaşa baktım.

+Dur kaldır elleri.
    -Ahaaaa.... abi arkadaşla iddaya girmiştik dedim ben yakalanırız diye.

+Dur kaldır elleri.
    -Hönk.

+Dur kaldır elleri.
    -Ben yapmadım. başkası tutuşturdu bunları elime

+Dur kaldır elleri.
    -Abi sizde beni mi izliyosunuz. Hep ben hep ben. Yapmıyom lan bu işi. oynamıyom.

+Dur kaldır elleri.
    -Dur abi bişey bulcam

+Dur kaldır elleri.
    -İşte Mahmut abi buralar eskiden Bizanslılar tarafından eğlence merkezi olarak kullanılıyomuş... Ooo
    abilerim siz burdamıydınız ya.

+Dur kaldır elleri.
    -Olmaz önce sen.

+Dur kaldır elleri.
    -...

+Dur kaldır elleri.
    -Abi polis geliyo
    +Gördüm

+Dur kaldır elleri.
    -Popstar elemeleri burda yapılıyodu demi.

+Dur kaldır elleri.
    -Korkma Sönmez Bu Şafak...

+Dur kaldır elleri.
    -Abi bizi dövceniz mi?

+Dur kaldır elleri.
    -Ah bi kaldırabilsem.

+Dur kaldır elleri.
    -Simdi ne desem yalan olcak.

Son düzenleme: 8 Ocak 2008
suç işledikten sonra polise verilen cevaplar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasılsınız sorusuna verilen cevaplar

Nasılsınız sorusuna verilen cevaplar

nasılsın sorusuna verilen cevaplar nasılsın sorusuna verilecek cevaplar komik nasılsınız suya atılmış asprin gibiyim Gün boyu size nasılsınız diyenlere farklı cewaplar wermek isterseniz.. Cewaplar..: =) yarın okulu olan ama pc yi bırakamayan lise öğrencisi gibiyim..gerçekçi ve uykulu =)3.kez zıplamaya çalışan çekirge gibiyim;asi ve temkinli.. =)zili çalıp kapıyı açan olucakmı diye bekler...
  2. Düsene verilen cevaplar

Düsene verilen cevaplar

İnşallah bidaha düşmeşsin +düşenin dostu olmaz ama ben senin dostunum -saol kardeşim allah kimseyi düşürmesin Allah düşürtmessin tekrar gittin farkındamısın özelliklemi yapıyorsun bunu telekomun geleceğine bir mumda sen yak bune ya girip çıkıyosun oyuncak ettin ha msn +yok ben düşüyorum bu tedaşla telekom ortak galiba -benimle konuşmak istemiyorsan yüzüme söleyebilirsin hayri...
  3. Yazılı sınav sorularına verilen cevaplar

Yazılı sınav sorularına verilen cevaplar

kasabayı kimler yönetir? -Şerif ve adamları (Kamil/İlkokul-5) -İhtiyar heyeti ve köy bekçisi yönetir (Yavuz/Orta-2) Madenle ilgili kuruluşlarımız nelerdir ? -İki tanedir. Maden delik arama enstitüsü ve perakende anonim ortaklığı (Arzu/Orta-2) Boğazlarımızın derinliği ne kadardır ? -İstanbul boğazı az biraz derindir, çanakkale boğazı ise çok çok az biraz derindir ve aralarında dünya kadar...
  4. Yanlış telefon aramalarında verilen cevaplar

Yanlış telefon aramalarında verilen cevaplar

aloo - selmayla görüşecektim - Yok güzelim. dünyayı kurtarmaya gitti. Son aldığı iş süpermeni aşmış da. - …………… ………………………… ………. - aloo - Kemal evde mi? - yok canım evde. Bu ülkede hayat yok dedi, bastı uzaya gitti. - ……………….. ………………………… ………… - aloo - Şermin sen misin? - Bilmem ki. Bi dakka bekleyin aynaya bakıp geliyim. - honk… ………………………… ………… - aloo - Suat nerede? - Valla en son başbakanla...
  5. yazılılarda verilen komik cevaplar

yazılılarda verilen komik cevaplar

komik sorular ve şıkları :second: :second: Yazılıda verilen komik cevaplar yazılıda werilen cewaplar 1) Kalp ne iş yarar? - Dolaşım sisteminin merkezidir. 2) Mide ne iş yarar? -Sindirim sisteminin merkezidir. vs vs 3) Beyin ne iş yapar? - Kapıcıdır. Diğer sorular: (sınavlarda zor durumda kalınca kağıdı boş vermemek için çoğumuz böyle şeyler yapmıştır ama, bazıları abartılı…...

Sayfayı Paylaş