gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

suç senin mi yoksa benim mi?

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: suç senin mi yoksa benim mi?

çok güzeldi teşekkürler:)

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

çok hoş olmuş canım emeğine sağlık

4. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ALLAH sevenleri ayırmasın ya emeğine sağlık...

5. miranda

miranda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel bir tsblo oluşmuş

suç senin mi yoksa benim mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kovabilir misin Beni Senden ?

Kovabilir misin Beni Senden ?

Kovabilir misin Beni Senden ? Hiçbir Yerinde Yok Asaletin İbresi Sesinde Kamaşmasında Tensel Bir Büyünün Atlas Hani Libas Ve Kuytu Bakışlı Mavi Gözlerin Sanki Hepimize Bütün Şiirleri Hala Fısıldayan Bir Eski Büyük Şairmiş Gibi Aşk Bir Erken Didişme Bir Sorgu Sualmiş de Mezbele Ve Yaralıymış Eski Yaraların Yeniden Kanamasından Hiçbir Yerde Yok Asaletin İbresi Bir Adamın Yüzünde...
  2. benim mi???

benim mi???

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ben seni sevdim mi yoksa bu bir alışkanlıkmıydı..?

Ben seni sevdim mi yoksa bu bir alışkanlıkmıydı..?

Kendimize soruduğumuz sorunların cevaplarını bir bulabilsek keşke...Ama cevaplar sorularda gizli:):) Yedi harften oluşan bir kelimeydi oysa ki..Benim için kelimedende öteymiş, yeni anladım...! Hiç bitmeyecek diye başladığım şeylerin, daha başlamadan bitmiş olmasını gördüğümde ve sonrasında anladığım şeydi unutmak..! Bir gün bir insandan vazgeçmek zorunda kalırsın, unutmak istersin ya...
  4. Kalem misiniz yoksa silgi mi?

Kalem misiniz yoksa silgi mi?

Hiç düşündünüz mü, kırtasiye malzemesi olsanız ne olurdunuz? Belki kalem gibisiniz; renkli, iz bırakan, sürekli bir şeyler yazan, çizen... Ya da silgi gibisiniz; yazılmış çizilmiş şeyleri beğenmeyip silen... Kimbilir belki defter gibisiniz; koruyan, saklayan, hatırlamasını sağlayan... Kişilik Testleri:Kalem misiniz yoksa silgi mi?

Sayfayı Paylaş