gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Suçlu

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada suç işlemiş bir kişiyle konuştuğunuzu gördüyseniz, birtakım insanlarla mücadele vermek zorunda kalacağınız anlamına gelir.

Suçlu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vurulursam İBO Suçlu!

Vurulursam İBO Suçlu!

Tatlıses'in 'aklını başına al vekil' dediği Özyürek'in hedefinde İbo vardı. CHP Millletvekili Mustafa Özyürek İbrahim Tatlıses için 'Vurulursam o sorumludur' dedi. Mustafa özyürek, ATV televizyonuna bir yazı göndererek, kendisine cevap hakkı verilmesini istedi. Özyürek, İbrahim Tatlıses'in, Şırnak'ta 13 askerin şehit edildiği gün televizyonların eğlence programlarını kesmeyerek dansöz...
  2. Suç /Suçlu

Suç /Suçlu

Suç işlemek ve suçlu muamelesi görmek hak yoldan uzaklaşmaya, küfre ve sapıklığa, Haksız yere suçla itham edilmek sevinç ve rahata kavuşmaya delalet eder.
  3. Geleceğin SUÇLULARINI Yetiştirmek !

Geleceğin SUÇLULARINI Yetiştirmek !

Çocuklarınızın geleceğin suçluları değil, liderleri olmasını istiyorsanız bu yazıyı mutlaka okumalısınız... Geçenlerde, elektronik posta adresime bir ileti geldi, iletinin başlığı şu idi; geleceğin suçlularını yetiştirmenin kolay yolu, okuduktan sonra arkadaşlarla paylaşmak üzere gönderdim, benim gibi onlarda bu konuda düşünsünler diye… Sizlerle de paylaşma gerektiği hissettim; Geleceğin...
  4. suçlusun

suçlusun

bir gün terler içinde uyanacaksın bir sigara yakıp odanda dolaşacaksın vicdan azabı duyacaksın çünkü hayalim seni rahat bırakmayacak sesimi duymak için beni arayacaksın telefonun tuşlarına basarken ellerin titreyecek telefonu ben açacağım ama alo bile diyemiyeceksin şansını denemek için kapımdan geçeceksin kapıdabenim için eğlence göreceksin bir gelin ve bir damat çok şaşıracaksın çünkü o...

Sayfayı Paylaş