gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

sucuklu yumurta nasıl pişirilirr

Konu, 'Komik Resimler' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

sucuklu yumurta sucuklar dogranırken yumurtalar orda melül melül bakarlarr:küstüm::küstüm::küstüm::küstüm::küstüm::küstüm::küstüm::küstüm::küstüm:

sonra bu masum yumurtacıga kıyabilirseniz onu tavaya yaklastırırsınızz :küstüm::küstüm::küstüm::küstüm:

vee kırdınız simdi kafanıza göre pişirin ne de olsa kıydınız yumurtacıklara :sinir::sinir::sinir::sinir:

:küstüm::küstüm::küstüm::küstüm::küstüm::küstüm::küstüm:

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sucuklu yumurta nasıl pişirilirr
    hııım sonrada afiyetle yeriiiz[​IMG]..valah kıymak zorundayııız kıymasak aç kalırıız[​IMG]

3. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

eeeeeee hayat böyle devam ediyo

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Olsa da yesek :D

5. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    acıktın mı kıssssssssss

sucuklu yumurta nasıl pişirilirr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sucuklu yumurta

Sucuklu yumurta

Malzemeler 3 Adet yumurta 15 dilim sucuk 125gr margarin Yapilis Tarifi Once margarin sahana konur ve hafif ateste isinirken sucuklar atilir. Margarinin erimesi ile yumurtalar kirilarak pismesi beklenir. Istege göre yumurta çirpilabilir. Yumurtanin akan kismi beyaz olana kadar beklenir. Servise sunulur.
  2. Yumurta nasıl civciv olur?

Yumurta nasıl civciv olur?

yumurta, civciv, tavuk, sinav, soru konularini okumaktasiniz Merhaba Melekler, Deniz, büyük bir sınava hazırlanıyordu. Bunun için her gün giderek artan sayıda soru çözüyordu. 20-30-40 derken 200'e kadar çıkıyordu. Ne var ki, 200'e çıktığı gün kafası çok yoruluyor; baş ağrısı oluyordu. Ertesi gün hiç çalışmıyor ve ortalama 50 soruyla devam ediyordu. Ancak çözdüğü soru sayısını yetersiz...
  3. Taze Yumurta Nasıl Anlaşılır ?

Taze Yumurta Nasıl Anlaşılır ?

taze yumurta nasıl anlaşılır taze yumurta nasıl olur yumurta nasıl saklanır Yumurta buzdolaplarımızın olmazsa olmazlarındandır melekle :) Allah'ın bu büyük nimeti, saflığı ve doğallığıyla bir numaralı besin kaynaklarımızdan biridir. Gerçi artık doğalını, günlüğünü bulmak ta zor. Günlük köy yumurtalarının yerini bugün yediklerimiz tabi ki tutmaz. Bizim yapabileceğimiz tazesini ayırt...
  4. Sucuklu Mantarlı Güveç Nasıl Yapılır..Sucuklu Mantarlı Güveç Tarifi..

Sucuklu Mantarlı Güveç Nasıl Yapılır..Sucuklu Mantarlı Güveç Tarifi..

Sucuklu Mantarlı Güveç Tarifi Sucuklu Mantarlı Güveç Nasıl Yapılır Güveç severler işte şimdide böylesini bir deneyin..Sucuğun ve mantarın muhteşem kokusunu güveçle bütünleştirmek için işte tarifini sizinle paylaşıyorum... Malzemeler: 1 kangal sucuk 500 gr mantar 3 soğan 3 diş sarımsak 3 domates 2 sivri biber 4 yemek kaşığı ayçiçeği yağı 100 gr kaşar peyniri Tuz Karabiber Kırmızı pul...
  5. Ispanaklı yumurta nasıl yapılır?

Ispanaklı yumurta nasıl yapılır?

ıspanaklı yumurta tarifi yumurtalı ıspanak tarifi Pazar kahvaltılarınıza farklı bir tat yada akşam yemeklerinizde bir ara öğün olarak düşünebileceğiniz ıspanaklı yumurtanın tarifini siz meleklerimize sunuyorum. Ben ıspanağı ve içine ıspanak giren her yiyeceği çok severim bu tarifler eminim çocuklarınıza da ıspanak yedirmeyi başaracaksınız. İşte ıspanaklı yumurtamızın tarifi: **Yıkanmış...

Sayfayı Paylaş