gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Suda doğum resimleri

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

doğum resimleri suda doğum resimleri resmi Doğum deyince içim hala cızzz ediyor arkadaşlar ne yalan söyliyeyim:)
    İki doğum yaptım biri normal biri sezeryan suda doğum olayını tatmadım ama bi daha doğurursam onuda tatmak için sanırım suda doğumu tercih edecem:)

Şaka bir yana son zamanlarda birçok kişi suda doğumu tercih eder oldu özelliklede Nurgül Yeşilçay dan sonra moda bile oldu diyebilirim şimdi sizlere suda doğum yapan kişilerden derlemiş olduğum resimleri paylaşmak istiyorum özellikle hamileler ve suda doğumu düşünenler merakla bakabilir:D

[​IMG][​IMG][​IMG]

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    ne yalan söyleyeyeim dogum her haliyle korkun görünüyor benimde içim cızz etti hiç düşünmüyorm çocuk dogurmak maleseff:(

3. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    bende korkuyodum ama başına gelince korkmuyosun canım bak ben hiç bişey anlamadım:piha::piha::piha:

4. CeYLiL

CeYLiL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3 doğum yaptım 3 üde normal doğum ama ikincisi çok zor oldu sezeryanlıktı ama zorla doğurtturdular beni neyseki geldi geçti kucağıma alınca kızımı herşey unutuldu şimdi kocaman oldu kızlarım rabbim doğum yapacak bütün anne adaylarının yar ve yardımcısı olsun .kolay oluyormuş suda anne adayları düşünsün bence

5. Marin

Marin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok sancili gözüküyo :S:S:S korktum ben

6. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    :fear::fear:ŞUAN BENDE KORKTUM YAANİ..:S:fear:

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Offf tırstımmm :S
    Ürktüm ve bi daha vazgeçtim bebeişten :D :uhu::deli:

8. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ay bende korktummmmm ama dogum anı yaklasıyo az kaldııı

Suda doğum resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. suda doğum

suda doğum

Hidroterapi yani su ile tedavi uzun yıllardır kas gevşetici ve rahatlatıcı etkileri nedeni ile kullanılagelen bir alternatif tedavi yaklaşımıdır. Bu etkinin normal doğumlarda da kullanılabileceği fikri de oldukça eskilere dayanır. Dokümente edilen ilk su altı doğumu 1803 yılında Fransa’da yaşanmıştır. Ancak bu planlı bir doğum değidir. Uzun süre doğum eyleminde kalan ve biraz rahatlamak için...
  2. doğa resimleri

doğa resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. doğumda son trend ;suda doğum

doğumda son trend ;suda doğum

canlı doğum izleme canlı normal doğum izlemek istiyorum suda normal izlemek istiyorum Hidroterapi yani su ile tedavi uzun yıllardır kas gevşetici ve rahatlatıcı etkileri nedeni ile kullanılagelen bir alternatif tedavi yaklaşımıdır. Bu etkinin normal doğumlarda da kullanılabileceği fikri de oldukça eskilere dayanır. Dokümente edilen ilk su altı doğumu 1803 yılında Fransa'da yaşanmıştır. Ancak...
  4. Suda doğum

Suda doğum

suda zor doğum evde doğum yapan kadın videosu Sevgili melekler; doğum bir kadın için başlı başına zor bir eylemdir.İnsanoğlu ise bu zor eylemi daha acısız nasıl atlatabiliriz sorusuna hep cevap aramış.Bu cevaplardan biri de suda doğum.Ben ilk duyduğumda bu da nasıl bir şey dedim fakat videolarını izleyince açıkçası diğer doğum çeşitlerinden daha çok tasvip ettim.Ve işte suda doğum ve bütün...
  5. Suda Doğum Hakkında Bilgiler

Suda Doğum Hakkında Bilgiler

Bu sayfa; Suda Doğum Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, doğum çeşitleri içinde son yıllarda hayli yaygın olanlardan biri suda doğum. 1803 tarihinde Fransa'da bir tesadüf sonucu meydana gelen suda doğum uygulaması bugün dünyanın pek çok yerinde uygulanmaktadır. Uzun süre doğum eyleminde kalan ve biraz rahatlamak için sıcak su dolu bir küvete giren bir kadının doğumu bu esnada...

Sayfayı Paylaş