gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Suda Doğum Yapan Varmı?

Konu, 'Doğum ve Doğum Çeşitleri' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

suda doğum suda doğum anı doğum
    doğum çeşitleri

merhaba kızlarrrrrr:eller:

şimdi çoğunuzun bildiği gibi ben bebek istiyorum ama henüz bir gelişme yok :D:D

Allah nasip kısmet edipde ben hamile kalırasm kesinlikle suda doğum istiyorum...

peki aranızda yada çevrenizde suda doğum yapan varmıı Türkiyede daha yeni olduğu için ve yaygınlaşması için :dp8:
    suda doğum yapanlardan ücret alınmayacakmış araştırmalarımda öle öğrendim :D:D
    sakın yanlış anlamayın ücretsiz diye istiyorum sanmayın ben bunu öğrenmeden önce istiyordu zaten tesadüfen ücretsiz olduğunu öğrendim :D:D

birde eşimide doğuma alıcam kızlar hayırlısı ile bir hamile kalayımda çokkk güzel planlarım var

hadi bakalım suda doğumu kimler yaptı , kimler suda doğum yapmak istiyorrrr banada bilgi verin...:eller::eller:

*AyLinciK bunu beğendi.
  2. dünüş

dünüş Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    inşlh canım ben yapmadım ama daha kolay oluyomuş doğum suda die duymuştum vırk vırk çıkarırsın yani hemen hahaha Allah nasip etsin inşlh

ASİMELEK bunu beğendi.
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ayyy hahahahahahahahaha inşallahh yafrucum ama bi hamile kalabilsem di hahahaha

4. mercimek tanemm

mercimek tanemm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    bebek içinde çok yararlıymış asim suda doğumm.. bende çok istiyorum ama kütahyada yuk maalesef :(

ASİMELEK bunu beğendi.
  5. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende istiyorum ben ankara da oturuyorum zekai tahir burak hastanesnde var yalnız annenin herhangi bir sağlık sorunu olmaması bide bebeğin de uygun olması lazımmış. :D:D ücretsiz olduğunu bilmiodum. inşllah bende hamiş kalırsam suda istiyorum.... senin hamiş haberlerini duyarız canım inşallah.

6. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    İnşallah aylincimm yaa bi hamiş kalabilsek zaten ama oda yok :D:D hayırlısı artık bizde kalırsak ozaaman suda doğururuz :D:D

Suda Doğum Yapan Varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eşi doğum yapan babanın izin hakkı varmıdır?

eşi doğum yapan babanın izin hakkı varmıdır?

babalık izni doğum izni kaç gündür Merhaba kızlar; doğumunuz yaklaşıyor ve herşeyi araştıyorsunuz Herkesin eşinin kendi işi yok tabiki bazı arkadaşlar memur bazılarıda şirketlerde çalışıyor Memurlara, eşinin doğum yapması hâlinde, isteği üzerine on gün babalık izni verilir. İşçiler lehine ise böyle bir düzenleme yapılmamıştır. Toplu iş sözleşmesi ya da bireysel sözleşmeler ile çalışan...
  2. HİPNOZ YÖNTEMİ İLE DOĞUM YAPAN VARMI?

HİPNOZ YÖNTEMİ İLE DOĞUM YAPAN VARMI?

hipnoz yöntemiyle doğum nedir,hipnoz yöntemiyle doğum nasıl yapılır,hipnoz yöntemiyle doğum yapanlar,hipnoz yöntemi ve normal doğum hakkında bilgiler Hypnobirthing (hipnoz, telkin tekniği ile doğum) tekniği anne adaylarının normal doğuma rahat, korkusuz ve güven içerisinde girmesi için uygulanan bir yöntemdir. Her kadının çocukluğundan itibaren doğum hakkında duyduğu bazı iyi veya kötü...
  3. Sezaryen Sonrası Normal Doğum Yapan varmı?

Sezaryen Sonrası Normal Doğum Yapan varmı?

sezeryan sonrası normal doğum yapanlar,sezeryandan sonra normal doğum yapmak mümkünmü,ilk bebeğim sezeryan ikincisi normal doğum olurmu,sezeryan sonrası normal doğum hakkında bilgiler Sezaryen olan bir kadının daha sonraki gebeliğinde normal doğum yapmasına "sezaryen sonrası vajinal doğum (VBAC, vaginal birth after cesarean)" veya "sezaryen sonrası normal doğum" denir....
  4. Evde doğum yapan varmı ?

Evde doğum yapan varmı ?

evde doğum nasıl yapılır,evde doğum yapmak zormu,evde doğum yapmak sakıncalımı,evde doğum yapma hakkında bilgiler Gelişen teknolojiyle birlikte zamanla insanların hayatlarına da birçok yenilikler girmiştir. Bu yeniliklerden biri de eskiden evlerde ebeler tarafından yaptırılan doğumların artık evlerde değil hastanelerde gerçekleşmesidir. Evde doğumlar önceleri bazı imkânsızlıklar...
  5. Suni sancıyla doğum yapan varmı?

Suni sancıyla doğum yapan varmı?

suni sancı nedir,suni sancı nasıl verilir,suni sancıyla doğum yapanlar,suni sancı hakkında bilgiler Doğum sancılarını başlatmak yada kendiliğinden başlamış doğum sancılarını yeterli düzeye getirecek kadar arttırmak için verilen ilaçlarla yapılan işleme doğum indüksiyonu (halka arasında suni sancı) denir. Bunun için anneye serum içerisinde oksitosin denilen ilaç verilir. Oksitosin normalde...

Sayfayı Paylaş