gebe
  1. BUSESU07

BUSESU07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

SUDA DOGUM

Konu, 'Kadınlar' kısmında BUSESU07 tarafından paylaşıldı.

kızlar selam 3 aylık hamileyim antalyadan yazıyorum:) suda dogum yontemi ile dogum yapmak istiyorum ama aylardır arastırıyorum karar veremedim hala antalyada sadece jinefemde unite var suda dogum ile bebek dunyaya getireniniz varsa goruslerınızı almak ısterım :) şimdiden tesekkurlerrrrrr

SUDA DOGUM konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dogum Methodlari!!!

Dogum Methodlari!!!

kafatasında şişlik bebek kafasında şişlik bebeklerde kafada bebeklerin kafasında Normal doğumun avantajları Kadınlar genelde doğumdan dolayı tedirginlik yaşar, ağrılardan ve kontrolü kaybetmekten korkarlar. Christina Sattler �Ben önce her kadını normal doğum yapması için ikna etmeye ve korkusunu almaya çalışıyorum.� Münih şehiriçi üniversitesi kadın hastanesi başhekimi olan Bayan Christina...
  2. komik dogum

komik dogum

ben ikizlerime hamileydim son aylarımız zor geçti hastanede yata yata.o gün birdenyatıyorudum annamlerde tabi birden suuym boşalınca ne yapcegimizi sapııtık benimle kimse gelmdi doguma bi babam..:)çünki hepsi evdekilerin şoktan biribirlerine girimişler ev vahşet kan heryer.neyse babamla giitk biz asansöre bindik tabi ebni aşgıda halimi görüp kimse ne oluyo demio hastahanede yol şurda kaderş...
  3. Doga Manzaralari..

Doga Manzaralari..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Erken dogum

Erken dogum

Merhaba arkadaslar ben burda yeniyim.Bende gebeliyin 7 ayinda tansyon yukseldi idrarda proteyin yukseldi ve sezeryanla bebeyimi aldilar bebeyim 15 gun yasadi sonra melek oldu.Aranizda boyle olani varmi.ikinci kes hamile kalirsam yine ayi seymi olur ben cok korkuyorum.Bilgilerjnizi paylasirsaniz menun olurum

Sayfayı Paylaş