gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sudan Çıkmış Balıklar Dizisi ve Senaryosu

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sudan çıkmış balıklar dizisi sudan çıkmış balıklar dizisi konusu

Yaz sezonunun açılmasıyla birlikte kış sezonu dizilerinin ekranlara veda etmesi yazlık diziler için programcıların kolları sıvamasına neden oldu melekler :) Yaz sezonunda izleyiciye sunulmak üzere hazırlanan dizilerden biri de Sudan Çıkmış Balıklar dizisi. Bu yazımızda Sudan Çıkmış Balıklar dizisi konusu ile ilgil bilgiler vereceğiz sizlere.. :)

Bütün bunları soluksuz yaşıyor, Kaş’ta başlayan İstanbul’da devam eden hikayemizin kahramanları...

Selim, hayatının merkezinde müzik olan, özgür ruhlu ve isyankar bir gençtir. Ailesi onun ‘sorumluluk sahibi’ olmasını istese de, o özgürlüğünden taviz vermez. Ve bir yaz mevsimi Kaş’ta başlar hikayemiz. Selim, o yaz restoranlara sebze meyve temin eden kasabanın yerlilerinden Hüseyin’in kızı Zeynep’le tanışır. Ve tutkulu, hesapsız bir aşk başlar aralarında. Ancak küçük kasabanın baskıcı yapısı ve Selim’in geride bıraktığı hayat rahatça yaşamalarını engeller bu aşkı. Ve bir gün Selim, Kaş’tan ayrılmak zorunda kalır. Geride bıraktığı Zeynep’i ne kadar yaraladığını bilmeden. Tekrar döndüğünde ise ne Zeynep ve ailesini bulabilir, ne de onlardan bir iz.

Sudan Çıkmış Balıklar Dizisi ve Senaryosu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Su Bebek ve Annesi Pınar Altuğ Hastaneden Çıktı

Su Bebek ve Annesi Pınar Altuğ Hastaneden Çıktı

pınar altuğ kızı su bebek pınar altuğ kızının son hali ve kızının fotoğrafları su bebeğin son hali bebeğinin HAFTA BAŞINDA DOĞUM YAPAN PINAR ALTUĞ İLE MİNİK KIZI SU, ÖNCEKİ GÜN HASTANEDEN TABURCU EDİLDİ... Eşi Yağmur Atacan ve kızı Su ile birlikte evine dönmeden önce duygularını gazetecilerle paylaşan Pınar Altuğ, “Bebeğimi sağlıklı bir şekilde kucağıma aldığım için mutluyum....
  2. Reklam ve Afiş  senaryosu örnekleri

Reklam ve Afiş senaryosu örnekleri

reklam senaryoları örnekleri reklam senaryosu örneği senaryosu örnekleri nedir senaryo bana acil turkçeyle ilgili el yapımı bir afiş ve reklam senaryosu gerekiyor.. yardım edebilir misiniz ??
  3. Kirli Oyunlar Dizisi Konusu Senaryosu ve Tüm Bilgiler

Kirli Oyunlar Dizisi Konusu Senaryosu ve Tüm Bilgiler

kirli oyunlar dizisi konusu senaryosu oyuncu kadrosu oyuncuları resimleri 2012 yayınlanacağı kanalı trt1 dizisi ile ilgili bilgiler burada melekler. Osmanlı İmparatorluğunu konu alan filmler son zamanlarda moda oldu melekler. :) Muhteşem Yüzyıl dizisiyle tavan yapan imparatorluk filmlerine bir yenisi daha ekleniyor, Kirli Oyunlar . TRT 1 'de yayınlanmaya başlayacak olan Kirli Oyunlar dizisi de...
  4. Sudan Çıkmış Balıklar Dizisi ve Oyuncu Kadrosu Bilgileri

Sudan Çıkmış Balıklar Dizisi ve Oyuncu Kadrosu Bilgileri

sudan çıkmış balıklar dizisi sudan çıkmış balıklar oyuncu kadrosu Yaz sezonunda başlayacak dizilerden biri olan Sudan Çıkmış Balıklar dizisi Star Tvde ekranlara merhaba demeye hazırlanıyor melekler :) Daha önce konusu hakkında bilgiler verdiğimizi Sudan Çıkmış Balıklar dizisi oyuncu kadrosu ile ilgili bilgilerimiz ise şöyle... :) Muhteşem Yüzyıl dizisinde Aybige Hatunu canlandıran Ezgi...
  5. Sudan Bıkmış Balıklar Dizisi Nerede Çekiliyor biliyor musunuz

Sudan Bıkmış Balıklar Dizisi Nerede Çekiliyor biliyor musunuz

Dün gece birinci bölümünün tekrarını izledim ve bayıldım dizinin adını duyunca para etmez diye düşünmüştüm ama kesinlikle izleyin derim hem romantik hem de heyecan verici bir eğlencesi var dizinin. Üstelik çekildiği yer için kaş deniliyor ama bilmiyorum kaşın neresi aranızda Sudan Bıkmış Balıklar Dizisi Nerede Çekiliyor bilen var ise yazsın bana

Sayfayı Paylaş