gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Sugababes dağılıyor mu?

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Yakın bir zaman içerisinde yeni bir albüm piyasaya sürecek olan Sugababes üyeleri, albüm öncesinde kendileri hakkında çıkan olumsuz haberlerden dolayı bir hayli gergin. 2005'in sonuna doğru Mutya Buena'nın gruptan ayrılmasıyla kadrosuna Amelle Berrabah'ı ekleyen Sugababes, bu yeni kadroyla 8 Ekim tarihinde "Change" adlı yeni albümünü yayımlayacak. Amelle'nin gruba katılmasının ardından haklarında "dağılıyorlar" yönünde olumsuz haberlerin çıkması, grup üyelerini ve özellikle Amelle'yi oldukça tedirgin etmiş. "Yeni albüm için oldukça gururluyum. Bu benim grupla olan ilk albüm çalışmam." diye heyecanını belirten Amelle, albümkayıtları sırasında oldukça eğlendiklerini de sözlerine ekliyor.

Sugababes dağılıyor mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hepsi Grubu Hepsi1 dağılıyor mu ?

Hepsi Grubu Hepsi1 dağılıyor mu ?

HEPSİ GRUBU KIZLARINDAN BİRİNİN SON GÜNLERİN POPÜLER GRUBU MP3’E TRANSFER OLACAĞI YÖNÜNDEKİ HABERLERLE İLGİLİ HEPSİ GRUBUNUN MENAJERİ AÇIKLAMA YAPTI. Hepsi grubu üyelerinden birinin 100 bin dolar karşılığında MP3 grubuna geçeceği yönündeki iddialar yalanlandı Gruptan şöyle bir açıklama yapıldı: “Haberleri gülerek okuduk. Kesinlikle böyle bir şey yok. Futbol takımı değil müzik grubuyuz. Bu...
  2. seviyor mu..sevmiyor mu..

seviyor mu..sevmiyor mu..

seviyor sevmiyor testi seviyor mu sevmiyor mu testi sevip sevmediğini anlama sevdiğim kişi beni seviyormu seviyo sevmiyo Günlerden bir gün, evrenin bir noktasında, küçük bir tırtıl gözlerini hayata açmış. Doğal içgüdüleri ile hemen beslenmeye başlamış. Ne bulursa yemiş. Bir süre sonra, yeterince büyüdüğünde, kendine güvenli bir yer bulup, bir koza örmeye başlamış. Bu kozanın içinde geçirdiği...
  3. Yağmur Damlaları Yere Çarpmadan Dağılıyor

Yağmur Damlaları Yere Çarpmadan Dağılıyor

Yağmur damlalarının yere çarpma anlarını inceleyen bilimciler, sanılanın aksine damlaların yere çarpmadan önce dağılıp sıçradığını ortaya çıkardı. Bir yüzeye çarpan yağmur damlacıkları ince bir tabaka haline gelir, ardından bir taç şekline gelen bir sıçrama yaşar. Önceki deneyler, su damlacıklarını çevreleyen havanın bu olay gerçekleşirken önemli bir rol oynadığını ortaya koyuyordu: yağmur...
  4. Seviyor musun? Sevmiyor musun?

Seviyor musun? Sevmiyor musun?

Şimdi sana soruyorum Seviyormusun Sevmiyormusun????
  5. Banyo mu salon mu?

Banyo mu salon mu?

lüks banyo dekorasyonu şık banyolar Salon gibi dekore edilmiş banyo dekorasyonunu ben biraz abartılı bulsam da mutlaka beğenen kişilerde olacaktır. Balon perde ve dekoratif objeler kulanılarak dekore edilmiş şık banyo örneği her daim şıklığı sevenler için tasarlanmış.

Sayfayı Paylaş