gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Süheyl-Behzat Uygur'dan Açıklama...

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

süheyl uygur, behzat uygur, nejat uygur

Sevgili melekler, usta tiyatrocu- dizi ve sinema oyuncusu Nejat Uygur'u kaybettik. Dün akşam 19:50 sıralarından tedavi görmekte olduğu Medistate Kavacık Hastanesi'nde yaşamını yitiren Uygur'un oğulları Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler ile Uygur'un doktoru Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Kutlu Ufuk Altunbay, bir basın açıklaması yaptı. İşte o açıklamalar...

behzat-süheyl-uygur.jpg

Süheyl-Behzat Uygur'dan Açıklama... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Behzat Ç. Oyuncu Kadrosu

Behzat Ç. Oyuncu Kadrosu

behzat ç oyuncu kadrosu behzat ç kadrosu oyuncuları oyuncuları isimleri tolga tuncer İlk çıktığından beri severek izlediğim dizinin oyuncu kadrosunu sizlere sunuyorum meleklerim. - Erdal Beşikçioğlu (Behzat Ç.) - Ayça Varlıer (Bahar) - Canan Ergüder (Savcı) - Seda Bakan (Eda) - Ege Aydan (Şevket) - Harun Tekin (Alp) - Hazal Kaya (Berna) - Elvin Beşikçioğlu (Ceyda) - Hakan Hatipoğlu...
  2. Behzat Ç dizi replikleri

Behzat Ç dizi replikleri

behzat ç replikleri behzat ç komik replikler komik dizi replikleri dizi Behzat Ç. dizisindeki konuşmalar kızlar... **Aha Messi, Krkic attı… **Seni neden öldürmedi la bu adam! **Kreşteki arkadaşlarım “Ç” nin gerisi nerede diye soruyorlar! **Cinayet ben olmuşum. **Olum bebenin boyu kısa bunu defansa alın sende kaleye geç. **Yaşamak için fazla vaktimiz olmadığını düşündüm! **Biz polis olmayı...
  3. Behzat Ç'de Oynayamayacak

Behzat Ç'de Oynayamayacak

ayça varlıer behzat ç den ayrıldı mı ayça varlıer behzat ç ayrıldı behsat ç, dizi hakkında, oyuncular, engin altan düzyatan,kim diziden ayrılıyor, dizi hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz Behzat Ç'de oynayamayacak meleklerim haberi sizlerle paylaşıyorum. Star TV'nin polisiye dizisi 'Bir Ankara Polisiyesi Behzat Ç.'nin filminde oynayacak olan Engin Altan Düzyatan kadrodan çıktı. Emrah...
  4. Behzat Ç. Setinde Kavga!

Behzat Ç. Setinde Kavga!

fatih artman behzat ç., seti, kavga çıktı, nejat işler, fatih artman, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Sezon finali yapan Behzat Ç. setinde ,meğer ne kavgalar yaşanmış ta haberimiz yokmuş. Nejat İşler 'le Fatih Artman sette birbirlerine girmişler. İşler'in, Artman ile sık sık sürtüşme yaşadığı, ikili arasındaki gerginliğin sonunda kavgaya dönüştüğü öğrenildi....
  5. Nejat Uygur'un doğum günü

Nejat Uygur'un doğum günü

nejat uygur, behzat uygur, süheyl uygur, doğum günü, sağlık sorunları, sağlık durumu, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Usta tiyatrocu Nejat Uygur, uzun yıllardır sağlık sorunları yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde doğum günü için, oğlulları Behzat ve Süheyl Uygur, babalarının doğum gününü sahnede kutladı Melek'lerim. Süheyl-Behzat Uygur kardeşler, uzun zamandır sağlık sorunları yaşayan...

Sayfayı Paylaş