gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Suikastçinin Tuncay Özkan bağlantısı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Erdoğan'a suikast hazırlığındayken yakalanan kişinin ilginç bağlantıları ortaya çıkarıldı. Tekirdağ'da AK Parti mitinginde Başbakan'a suikast düzenleyeceği iddiasıyla tutuklanan Muammer A.'nın, Ergenekon sanık ve şüphelililerinin yöneticileriyle ilişkisi mercek altına alındı.
    'Eylemi bir yıldır planladım. Başbakan Erdoğan ve Deniz Baykal'ı vurduktan sonra intihar edecektim' diyen Muammer A.'nın, örgüt bağlantısını araştıran polis ilginç bir bilgiye ulaştı.

Suikastçinin, ETÖ tutuklusu Tuncay Özkan'ın yönettiği 'www.bizkaçkişiyiz.com'un üyesi olduğu belirlendi.

Polisteki ifadesinde de 'Pişmanım' dediği öğrenilen Muammer A.'nın, Mustafa Balbay'ın günlüklerinde de ifade edildiği gibi hükümeti düşürmeye yönelik faaliyetler içinde olan çeşitli derneklerle de bağlantısı araştırılıyor.

Suikastçinin Tuncay Özkan bağlantısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk suikastçiyi nasıl tanıdı?

Atatürk suikastçiyi nasıl tanıdı?

16 Mart 1920'de İstanbul'un işgal edilmesi üzerine, Kemalettin Sami Paşa Anadolu'ya geçerken gemide bir Hintli ile tanışır. Bu adam Mustafa Sagir'dir. Milli harekete yardım için Hint Müslümanları'nın kendisini gönderdiklerini söyler. Böylelikle paşayı etkilemiştir. Ankara'ya telgraf çeken Sami Paşa, Mustafa Sagir'e ilgi gösterilmesini ister. Bir süre sonra Sami Paşa Atatürk'te Hintliyi...
  2. kader ve astroloji bağlantısı

kader ve astroloji bağlantısı

akrep burcunun kaderi yıldız haritası çıkar doğum haritası çıkar burçlar ve kader doğum tarihine göre kader Kişinin, doğum tarihi ve saatine göre hazırlanmış yıldız haritası, o kişinin kader çizgisini bir ölçüde anlamamıza vesile olur. Burada, genetiğimizde mevcut bilgiler eşliğinde kişilik özelliklerimiz, nasıl bir hayat süreceğimiz, yakın uzak ilişkilerimiz, yaşam boyu nelerle...
  3. AtatüRk SuikaStçiyi naSıL TanıDı ?

AtatüRk SuikaStçiyi naSıL TanıDı ?

16 Mart 1920'de İstanbul'un işgal edilmesi üzerine, Kemalettin Sami Paşa Anadolu'ya geçerken gemide bir Hintli ile tanışır. Bu adam Mustafa Sagir'dir. Milli harekete yardım için Hint Müslümanları'nın kendisini gönderdiklerini söyler. Böylelikle paşayı etkilemiştir. Ankara'ya telgraf çeken Sami Paşa, Mustafa Sagir'e ilgi gösterilmesini ister. Bir süre sonra Sami Paşa Atatürk'te...
  4. Ergenekon Soruşturmasında Şok Gelişme Tuncay Özkan Gözaltında

Ergenekon Soruşturmasında Şok Gelişme Tuncay Özkan Gözaltında

Ergenekon operasyonu kapsamında gazeteci Tuncay Özkan, İstanbul Bebek'teki evinde sabah saatlerinde gözaltına alındı. Polislerin evde arama yaptığı belirtiliyor. CHP Manisa Milletvekili Şahin Mengü, Tuncay Özkan'ın sabah 06.45 sıralarında kendisini aradığını ve 'Beni gözaltına alıyorlar' dediğini kaydetti. Yine operasyon kapsamında 5-6 kişinin daha gözaltına alındığı gelen bilgiler...
  5. Suikastçiyi Tanıması-Atatürk'ün Gizemi

Suikastçiyi Tanıması-Atatürk'ün Gizemi

İttihat ve Terakki'nin adamları, Mustafa Kemal'i artık can sıkıcılıktan çok, tehlikeli bir kimse olarak görmeye başlamışlardı. Sonunda kendisini öldürtmeye karar verdiler. Ve bu iş için de genç bir subayı görevlendirdiler. Suikastı üstlenen genç subay bir bahaneyle Mustafa Kemal'in odasına gelerek kendisiyle konuşmaya başladı. Mustafa Kemal kendisiyle konuşan subayın gözlerine bakar bakmaz o...

Sayfayı Paylaş