gebe
  1. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28

Sükran Ay vefat ettii

Konu, 'Magazin' kısmında ahueda tarafından paylaşıldı.

şükran ay vefat etti şükran hayatını kaybetti şükran ay öldü şükran ayın cenazesi ilgili bilgiler burada arkadaşlar. Türk Sanat Müziği'nin usta yorumcularından ve Savaş Ay'ın annesi Şükran Ay vefat etti arkadaşlarım. Ne yazık ki Şükran Ay öldü onun gibi usta bir yorumcuyu kaybetti sanat dünyası. Şükran Ayın cenazesi nereden ne zaman kalkacak henüz bir bilgi sahibi değiliz, edindiğimiz bilgileri sizlerle şimdilik paylaşıyoruz Melek'ler. [​IMG]
    Pankreasından başlayan ve diğer iç organlarına da sıçrayan kanser hücreleri, doktorların usta sanatçı Şükran Ay ilgili umutlarının tükenmesine neden olmuştu...
    Umudunu kaybetmek istemediğini dile getiren sanatçının oğlu Savaş Ay, uzun süredir hastaneden gelecek müjdeli haberin hayaliyle yaşıyordu...

Şükran Ay’ı bugün kaybettik...

Meleklermekani.com olarak usta sanatçı Şükran Ay'a Allah’tan rahmet; geride kalan sevenlerine ve ailesine baş sağlığı ve sabır dileriz...

Son düzenleme: 23 Kasım 2011
Sükran Ay vefat ettii konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mevlâna’nın Vefatı

Mevlâna’nın Vefatı

mevlananin vefati mevlana vefatı mevlananın vefatı mevlananın tabutu mevlana nın Mevlanâ’nın hemen hemen son zamanlarına ait tasviri şudur: Hilâl şeklinde açık kaşları altında, sarı ile siyah arası iri elâ gözleri, kimsenin yüzüne bakamayacağı kadar keskin ve çekici idi. Soluk buğday benzinde hummadan gelen hafif kızarıklık vardı ve şakaklarındaki hafif kıllara, altları daima kesilen...
  2. Yurdum İnsanı Sonunda İsyan Ettii...

Yurdum İnsanı Sonunda İsyan Ettii...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ece Sükran yeni sevgilisi ile

Ece Sükran yeni sevgilisi ile

ece sükran ece şükran engin eranıl engin eranil GÖNLÜ ESKİSİNDE KENDİ YENİSİNDE! MANKEN ECE SÜKAN, ÜÇ YIL FLÖRT ETTİĞİ BANKACI TOLGA EGEMEN'DEN NİSAN AYINDA AYRILDIKTAN SONRA AŞK ORUCUNU, GEÇEN AY ENGİN ERANIL İLE BOZMUŞTU! Sükan, yeni ilişkisi hakkında yapılan yorumlara 'Benim kalbim hâlâ ayrıldığım sevgilim Tolga Egemen'de' sözleriyle cevap vermişti. Ancak Sükan'ın söylemleri ile...
  4. aydan

aydan

arkadaşlar belki alakasız bi yere yazıyorum ama benimle dans edermsiindeki aydanın saç rengi çok hoşuma gidiyor bilgisi olan yazabilirmi bekliyorum lütfen :argue:
  5. Ayhan Aydan vefat etti

Ayhan Aydan vefat etti

Menderes'in sevgilisi olarak tanınan ünlü opera sanatçısı Ayhan Aydan hayatını kaybetti. Türkiye'nin sustuğu o günlerde, Yassıada’da askeri mahkemenin huzuruna çıkmış ve Menderes için "Ben o adamı sevdim" demişti. Ünlü opera sanatçısı olmasına rağmen adı hep Adnan Menderes ile yaşadığı yasak aşkla gündeme gelen Ayhan Aydan bir süredir yaşadığı Çeşme´de 85 yaşında hayata...

Sayfayı Paylaş