gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Şükran Ovalı Hayatı ve Biyografisi Hakkında Bilgiler

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

şükran ovalı kimdir şükran ovalı hayatı

Sevgili melekler, ünlüler ve sanatçılar bölümümüzde bu yazımızda tanıtacağımız oyuncu Şükran Ovalı. Şükran Ovalı kimdir, hayatı hakkında bilgi almak isteyenleri makalemize davet ediyoruz.. :)

>1 Nisan 1985'de İzmir'de doğdu.
    >Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk mezunu.
    >Beşiktaşlı.
    >Mustafa Urcan İlkokulunda okumuş.
    >Ortaokuluda Fevzi Çakmak Ortaokulunda okumuş..
    >Küçüklüğü de izmir bahçelievler semtinde geçti.

Oynadığı Diziler/Filmler

Alia
    İçimdeki Yabancı
    Cin Geçidi
    Vazgeç Gönlüm
    Bez Bebek
    Pars: Kiraz Operasyonu
    Ezo Gelin
    Bir Bulut Olsam
    Aşk Üçgeni
    Ev
    Kahramanlar

Şükran Ovalı Hayatı ve Biyografisi Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cahit arf hayatı biyografisi ve hakkında bilgiler istiyorum.

Cahit arf hayatı biyografisi ve hakkında bilgiler istiyorum.

Arkadaşlarım selamlar, bana cahit arf ile ilgili bilgi gerekiyor. hayatı biyografisi ve bilinmeyen yönlerinin yazıdlığı bir konunuz varsa linkinin, yoksa konunun açılarak tarafıma bildirilmesini rica ediyorum.
  2. Şükran Ovalı Kimdir bilgi verir misiniz

Şükran Ovalı Kimdir bilgi verir misiniz

Merhaba acaba aranızda Şükran Ovalı Kimdir bilen var mı? Şükran Ovalı hayatıyla ilgili bilgisi olan varsa aranızda lütfen bana bu sayfadan Şükran Ovalı biyografisini paylaşsın kızlar.
  3. Albert Camus Biyografisi ve Hayatı Hakkında Bilgiler

Albert Camus Biyografisi ve Hayatı Hakkında Bilgiler

albert camus hayatı albert camus kimdir Sevgili melekler, Kim Kimdir köşemizde bu kez ünlü Cezayir asıllı yazar Albert Camus hayatı hakkında sizlere bazı bilgiler vermek istiyoruz.. :) 1913'te Cezayir'de doğdu. Babası Alsace'lı yoksul bir işçiydi, annesinin okuma-yazması yoktu. Babası 1'inci Dünya Savaşı'nda cephede şehit oldu. Yoksulluk ve acılarla dolu bir hayat sürdü. Denemelerinden...
  4. Hakkı Devrim Hayatı Hakkında Bilgiler Biyografisi Eserleri

Hakkı Devrim Hayatı Hakkında Bilgiler Biyografisi Eserleri

Hakkı Devrim Kimdir Hayatı Hakkı Devrim Biyografisi Sevgili melekler, uzun bir süre Okan Bayülgen'in programlarında yorumlarıyla izlediğimiz Hakkı Devrim hayatı hakkında ki bilgilerimiz şöyle...:) Çoğu kişinin Radikal gazetesindeki yazılarıyla tanıdığı Hakkı Devrim; 1929 Eskişehir doğumludur. Gazeteciliğe, 1952 yılında Son Saat'te röportaj yazarı olarak başladı. Daha sonraları,...
  5. Neil Armstrong Hayatı Hakkında Bilgiler Biyografisi

Neil Armstrong Hayatı Hakkında Bilgiler Biyografisi

Neil Armstrong Biyografisi Neil Armstrong Hakkında Bilgi Sevgili melekler, aya ayak basan ilk insan olarak tanıdığımız Neil Armstrong hakkında bilgi vermek istiyoruz sizlere... Neil Armstrong, 5 Ağustos 1930'da Wapakoneta, Ohio'da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimi sırasında izcilik yapmıştır. 16 Temmuz1969 tarihinde Apollo 11 ile yaptığı ay yolculuğunda aya il ayak basan insan...

Sayfayı Paylaş