gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Şükretmek İçin Bir Kaç Sebep Sizlere Meleklerim....

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

hamd etmek, Sükür etmek

Meleklerim sizlere sükür duasini yazdiktan sonra dedimki, herbirimizin derdi ve sorunu var, ve bazen biz onlarla o kadar cok boguluyoruzki icimizden sükür etmek gelmiyor. Bu his bizi Dua etmeye, sevap kazannmayi engelliyor. Iste size bir kac resim, bunlari gördükten sonra kesin halinize sükür edeceksiniz.... Rabbim darda kalanlara, bunlara yardim etsin. Amin

Sunnu söylemek istiyorum bu resimleri secerken agladim... ama biz suanki halimizle gercekten nankörüz... kendimiz icin sükür etmedigimiz gibi... bunlar icinde dua etmiyoruz... Oysaki onlarda bizim kardeslerimiz öyle degilmi?!!!

Şükretmek İçin Bir Kaç Sebep Sizlere Meleklerim.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Size bir melek tanitayim...

Size bir melek tanitayim...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. meleklerim sizin için .....

meleklerim sizin için .....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bizden size Gözaltı Torbaları İçin Bir Kaç Öneri

Bizden size Gözaltı Torbaları İçin Bir Kaç Öneri

Gözaltı Torbaları nasıl geçer Gözaltı Torbaları İçin Öneriler Yılların alıp götürdüklerinin yerine verdiği ve kadınların büyük sorunu olan gözaltı torbaları için yapılması gerekenler nelermiş, bu yazımızda hepbirlikte öğreniyoruz Melek'ler. Çünkü bu yazımızda genç görünmek için sizlere gözaltı torbaları için öneriler sunuyoruz :) 1. Göz torbalarına neden olan en önemli etken göz...
  4. Bing'e Yeni Bir Facebook Özelliği hakkında bilgiler sizin için melekler

Bing'e Yeni Bir Facebook Özelliği hakkında bilgiler sizin için melekler

Bing'e Yeni Bir Facebook Özelliği Bing Yeni Facebook Özelliği Dün ki bir yazımızda sizlere Hotmail tarih oluyor ve onun yerine Outlook geliyor demiştik. Bu gün de henüz Google de olmayan özelliklere sahip olan Microsoft'un arama motoru Bing hakkında merak edilen bilgilere değiniyor ve Bing Yeni Facebook Özelliği hakkında bilgiler sunuyoruz Melek'ler. Microsoft'un arama motoru Bing,...
  5. Meleklerim Bebeksi Bir Cilt İçin Sizlere 7 Öneri....

Meleklerim Bebeksi Bir Cilt İçin Sizlere 7 Öneri....

Bebeksi Cilt İçin 7 Öneri Bebeksi Cilde Sahip Olmak İçin 7 Adım Doğdu beslenmek düzenli uyumak meyve sebze bol tüketmek...Makyajımızı temizlemeden uyumamak temiz ve bebeksi bir cilt için önemli bazı şeylerdir...Bakalım bunların yanında cildimizi bebeksi gösterecek olan 7 adım neymiş.... Bebeksi bir cilt için sadece 7 adım Doğru beslenme ve yaşam tarzı güzelliğin diğer adıdır....

Sayfayı Paylaş