gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Şükür Edıyor Musunuz??

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

sükür duasi, sükür duasi türkce

Hayatimiz hep engebeli degilmi basimiza musibet gelince hemen Allah´a C.C. Yalvaririz, ama mutlu oldugumuzda animizin tadini cikaririz, ve dua sükür pek aklimiza gelmez... Neden böyledir anlamiyorum ama genelde mutsuz insanlar dua ederler... Mutlu olanlar da cok nadir dua ederler..... Gelin birlikte Sükür edelim

Ey Rabbim! Bana ve ana babama verdigin nimete süküretmemi ve hosnut olagcagin iyi is yapmami gönlüme getir. Rahmetinle, beni iyi kullarin arasina kat.
    Amin

Ey Rabbim! Bana ve ana babama ihsan ettigin nimetlerine süküretmemi ve senin hosnut olacagin salih amel islememi ilham et. Benim neslimden gelenleri de salih kimseler kil. Dogrisi ben tevbe edip sana yöneldim. Ve ben gercekten müslümanlardanim.
    Amin

Son düzenleme: 7 Eylül 2012
  2. umudum var

umudum var Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yeryuzundekı hersey Allaha sukreder ama enaz sukreden ınsanmıs Allah bol bol sukredenlerden eylesın

smiley bunu beğendi.
  3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

amin umut amin:D:D

smiley bunu beğendi.
  4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    aminn canim haklisin valla, nedense aklimiza gelmiyor alsinda o kadar basitki sükür etmek..

Şükür Edıyor Musunuz?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çokkavgamı  edıyorsunuz?

çokkavgamı edıyorsunuz?

Kavga nedenleri Öncelikle sizi kavgaya iten, tartışmanıza neden olan sorunları bir düşünün. Anlık sinir ve öfkeniz geçtiğinde bunların ne kadar saçma olduğunu siz de göreceksiniz. Sakinleştikten sonra karşınızdaki kişi ile çok daha iyi iletişim kurduğunuzu siz de fark edeceksiniz. Küsmek, karşınızdaki kişiye hakaret edecek şekilde konuşmak ve çocuksu hareketlerden kaçınmalısınız. Sinirli...
  2. Şükür secdesi

Şükür secdesi

Zorluk ve musibetleri uzaklaştırmaya, rızkın devamını sağlamaya, zengin olmaya, ilahi lütuf ve ihsanlara ermeye delalet eder.Rüyada görülen sükür secdesi, belalan defetmeye, rizki yenilemeye ve rüyayi gören tarafindan sükür secdesine kosan kimse için mükafata isarettir.
  3. şükür ilahisi

şükür ilahisi

şükür ilahisi Her tarafım kan olsa da Can bedenden ayrılsa da Kalbim atar nefesim var Şükür Allah�ım buna da Daha kötü olabilir Buda bir hikmet nedense Çekeceğim bu çileyse Şükür Allah�ım buna da Bir kolum ayağım koptu Vücudum bak param parça Soluyorum daha hala Şükür Allah�ım buna da Derdi veren sabrı verir Çaresini elbet bilir Hakkettim ben bu cezayı Şükür Allah�ım buna da Azrail henüz...
  4. Utanarakdan itiraf edıyorum : (

Utanarakdan itiraf edıyorum : (

Utanarakdan itiraf diyorum annemden gizli abimle sigara içiyorum...Biliyorum zararlı bir şey yapıyorum ama napiyim,abim sayesinde alışkanlık oldu...abime bazen kızıyorum nıye alışdırdı diye...annemın öyrenmesınden çok korkuyorum ve felaket vıcdan azabı çekıyorum...annemı kandırıyorum..çok utanç verici..:shootout:
  5. şükür hamileyim

şükür hamileyim

beyza hanım sizi sorularımla çok bunalttım hakkınızı helal edin ne olur çok yardımcı oldunz bana şimdi doktordan geliyorum hamileymişim çok teşekkür ederim bundan sonra bebeğimle ilgili sizi rahatsız edicem sizden öğreneceğim çok şey var :kiss:

Sayfayı Paylaş