gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Şükür secdesi

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Zorluk ve musibetleri uzaklaştırmaya, rızkın devamını sağlamaya, zengin olmaya, ilahi lütuf ve ihsanlara ermeye delalet eder.Rüyada görülen sükür secdesi, belalan defetmeye, rizki yenilemeye ve rüyayi gören tarafindan sükür secdesine kosan kimse için mükafata isarettir.

Şükür secdesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okuma secdesi

Okuma secdesi

Kur'an-ı Kerim'deki secde ayetlerinden birini okuyarak secde ettiğini görmek iyilikle emredip kötülükten sakındırmaya, sağlam bir itatate ve doğru haberlere, Allah'tan korkmaya ve O'nu zikretmeye, nimet ve bolluğa, yüksek makamlara ermeye, Allah Teala'yaa güzel kanaate ve güzel itikada, tövbe etmeye ve her türlü hayır ve iyiliklere delalet eder.
  2. Mutluluk şükür etmesini bilmektir!

Mutluluk şükür etmesini bilmektir!

mutlu olun- mutlu kalın
  3. şükür ilahisi

şükür ilahisi

şükür ilahisi Her tarafım kan olsa da Can bedenden ayrılsa da Kalbim atar nefesim var Şükür Allah�ım buna da Daha kötü olabilir Buda bir hikmet nedense Çekeceğim bu çileyse Şükür Allah�ım buna da Bir kolum ayağım koptu Vücudum bak param parça Soluyorum daha hala Şükür Allah�ım buna da Derdi veren sabrı verir Çaresini elbet bilir Hakkettim ben bu cezayı Şükür Allah�ım buna da Azrail henüz...
  4. Sehiv Secdesi Nasıl Yapılır?

Sehiv Secdesi Nasıl Yapılır?

Merhaba arkadaşlar sehiv secdesi nedir sehiv secdesi hangi hallerde yapılır? Bilgi rica ediyorum.
  5. şükür hamileyim

şükür hamileyim

beyza hanım sizi sorularımla çok bunalttım hakkınızı helal edin ne olur çok yardımcı oldunz bana şimdi doktordan geliyorum hamileymişim çok teşekkür ederim bundan sonra bebeğimle ilgili sizi rahatsız edicem sizden öğreneceğim çok şey var :kiss:

Sayfayı Paylaş