gebe
  1. senibeklerken

senibeklerken Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

şükürler olsunnnnn hamileyimmmmm!!!!!!!!!!!!!

Konu, 'Ocak Ayı Anneleri' kısmında senibeklerken tarafından paylaşıldı.

çok şükür allahıma çok güzel bi duygu rabbim isteyen herkese nasip etsin...:baby::bebem::ohoh::davul::havai:

emral bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gözlerin aydın olsun senibeklerken, Allah sizlere bağışlasın, hayırlı uzun ömürler versin. Sağ salim kucağına al inşaallah :)

senibeklerken bunu beğendi.
  3. senibeklerken

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim titan,aminnn inşallahh allah herkese nasip etsin...

4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    hayırlı olsun canımmm allah kucağına almayı nasip etsinn darısı tüm isteyen meleklerimize olsunnn :)

5. senibeklerken

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim cemoş, aminn inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin...

6. yağmur gözlüm

yağmur gözlüm Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    canım öncelikle hayırlı olsun..alllah sağ salim bir hamilelik geçirip bebeğini kucağına almayı nasib etsin inşallah..senin şu an hangi duygular içerisinde olduğunu tahmin edebilyorum..bende uzun bir bekleyişten sonra bu ay hamile kaldım çünkü..rabbim isteyen tüm kullarına bu mutluluğu tattırır inşallah..ALLAH'ıma emanet ol canım:hamis:

7. senibeklerken

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim yağmur gözlüm,amin inşallah allah herkese nasip etsin. seninde bebeğin hayırlı olsun canım inşallah sağ salim kucağına versin rabbim.:hamileyim: hamile olduğumu öğrendiğimde hem ağladım hem güldüm çok garip bi duyguydu ... bebişinle allaha emanet olun:eller:

yağmur gözlüm bunu beğendi.
  8. ayka888i

ayka888i Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    tebrik ederim canim benim Insallah sag-salim kucaqina alirsin ben de seninle ayni ayda hamile kaldim Insallah hayirli evlatlarimiz olur

9. ayseeonur

ayseeonur Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    78
    Ödül Puanları:
    28
    1. kızlar ben yeni üye oldum ama hergün sizin yardımlaşmalarınızla teselli bulanlardanım ben tam yumurtlama dünümde birlikte oldum ve bugün adetime tam bir hafta var bugün cumartesi:) perşembe günü dbest diye bir test yaptım 20. dkya doğru soluk bir 2. çizgi çıktı dünde laboguick diye bir test yaptım belli belirsiz ama iyi far kedilen bir ikinci çıktı fakat bugün iki tane sabah idrarımla laboguick tast yaptım ikiside negatifti lütfen bana yardım edin neden böyle olmuştur sizce benim gibi olanlae varmı içinizde????????????:11:

10. BAŞAK.ece

BAŞAK.ece Forum Okuru

hayırlı olsun canımmm allah kucağına almayı nasip etsinn :)

şükürler olsunnnnn hamileyimmmmm!!!!!!!!!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şükür secdesi

Şükür secdesi

Zorluk ve musibetleri uzaklaştırmaya, rızkın devamını sağlamaya, zengin olmaya, ilahi lütuf ve ihsanlara ermeye delalet eder.Rüyada görülen sükür secdesi, belalan defetmeye, rizki yenilemeye ve rüyayi gören tarafindan sükür secdesine kosan kimse için mükafata isarettir.
  2. Mutluluk şükür etmesini bilmektir!

Mutluluk şükür etmesini bilmektir!

mutlu olun- mutlu kalın
  3. şükür ilahisi

şükür ilahisi

şükür ilahisi Her tarafım kan olsa da Can bedenden ayrılsa da Kalbim atar nefesim var Şükür Allah�ım buna da Daha kötü olabilir Buda bir hikmet nedense Çekeceğim bu çileyse Şükür Allah�ım buna da Bir kolum ayağım koptu Vücudum bak param parça Soluyorum daha hala Şükür Allah�ım buna da Derdi veren sabrı verir Çaresini elbet bilir Hakkettim ben bu cezayı Şükür Allah�ım buna da Azrail henüz...
  4. hamileyimmmmm (:

hamileyimmmmm (:

arkadaşlar geçen ay belirtilerim vardı fakat regl olmuştum sizinlede paylaşmıştım ama bu ay şükürler olsun minik meleğim bana tutundu (: regl dönemim 10 gün geçmişti test yaptım pozitif çıktı (: şuan 15 gün oldu 5 haftayı geçiyor artık hamileliğim öylesine mutlu ve şaşkınımki anlatamam Rabbim herkese nasip etsin inş. bu arada benide hamiş meleklere dahil ederseniz sevinirim :)
  5. şükür hamileyim

şükür hamileyim

beyza hanım sizi sorularımla çok bunalttım hakkınızı helal edin ne olur çok yardımcı oldunz bana şimdi doktordan geliyorum hamileymişim çok teşekkür ederim bundan sonra bebeğimle ilgili sizi rahatsız edicem sizden öğreneceğim çok şey var :kiss:

Sayfayı Paylaş