Şule ile Röportaj

Bu arada evet Ezel'i şeee etcem Şule'ye sözüm söz :D:D Belen istediğin biri varsa hemen sanada şeee ettiriyim :D:D

pasiiimmm bendeee istiiyyoooommmmm banadaaa brat pitt'i şeee ettt:oppucuk:

hemen hemen şeee edek pasim :D

hahahahahahadeliii

Banada şeyii şee et ya :d diemiom işte anla şeyi :) hahaha

şeyyy derken aklıma kötü şeyler geliyorhahaha

kelebeğimmmmmmmmmmmmm ellerine sağlıkk :kiss: canlarımmm ya harika olmuşşş zevkle okudum ikinizede çoooook teş ederimmm şulemmmmm bizde seni çoook seviyoruzz :deli:

bende sizlere çok teşekkür ediyorum:) şulemin yorumlarıyla güzelleşti röportajımız:)bu arada hayal adminimide unutmak istemiyorum bana güvendiği ve bu röportajı yapmamı istediği için:kiss:

Güzel sorular ve samimi sevimli cevaplar :))) Hiç sıkılmadan okudum :)

Bu arada Şule'cim, bir aşkı o kadar yıl sürdükmek büyük emek ister. Dilerim ki, emeklerinizin karşılığını mutlu bir evlilikle bütünleştirirsiniz :)

Kelebek ve Şule, bu güzel röportaj için tşkler her ikinize :)))

Güzel sorular ve samimi sevimli cevaplar :))) Hiç sıkılmadan okudum :)

Bu arada Şule'cim, bir aşkı o kadar yıl sürdükmek büyük emek ister. Dilerim ki, emeklerinizin karşılığını mutlu bir evlilikle bütünleştirirsiniz :)

Kelebek ve Şule, bu güzel röportaj için tşkler her ikinize :)))

Çok tşk ederim Rüyam inş......bizde öyle düşünüyoruz ama hala çok erken yaşımız küçük onun askerlik işi var bnm işim var... ama kesinlikle evlikik düşünüyoruz Allah'ın izniyle

Son düzenleme:
oyyy birtanem yaa harika olmuşşş zaten bir yerde baktım aglıyorum bu yüzük işine senin adına cok sevindim şulem allahım sizi mutluluk yagmurunda şemsiyesiz bıraksın hayatım ....
sende kelebeğim de harikasınız teşekkür ederim sizlere canlarım....

oyyy birtanem yaa harika olmuşşş zaten bir yerde baktım aglıyorum bu yüzük işine senin adına cok sevindim şulem allahım sizi mutluluk yagmurunda şemsiyesiz bıraksın hayatım ....

Kuzum benim dilerim sende sevgilinle bir ömür mutlu ol... Sulugözlü canım kankim benim :kiss:

Allah razı olsun canım

emeğine sağlık kelebeğem çok güzel olmuş şuleciğimide daha yakından tanımış olduk böylece allah sevdiğinle bir ömür mutluluk versin sana şulecim inşllh düşündüğün iş pozisyonlarınada kavuşursun
bu arada kelebeğemede mutluluklar dilerim nişanlısıyla cnm benim kelebeğeeeemmm hepinizi çooook seviyom M.M ailesi...:D

kader arkadaşım benim:kiss:sende harikasın bitanem allahım senide sevdiğine kavuştursun o gül yüzün hep gülsün tatlım:)

emeğine sağlık kelebeğem çok güzel olmuş şuleciğimide daha yakından tanımış olduk böylece allah sevdiğinle bir ömür mutluluk versin sana şulecim inşllh düşündüğün iş pozisyonlarınada kavuşursun
bu arada kelebeğemede mutluluklar dilerim nişanlısıyla cnm benim kelebeğeeeemmm hepinizi çooook seviyom M.M ailesi...:D

canım benimm:)bende sana çok teşekkür ederim bu güzel dileklerin için darısı sana balım:Dtak çantanı koluna herkez kendi yoluna:Dbak çanta diyorum anladın sen onu:D

Geri