gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Şule'nin Yeni Alışverişi

Konu, 'Çöplük' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113
    Şule paylaşımda bulunacaksan, şimdilik editörlük işi sonuçlanana kadar senin paylaşımcı melek olayını aktive ettim resimleri lütfen sitemize yükleyelim.

Kolay gelsin :)

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Mersi Admincan :)

4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    cemoşun çenesiimi düşmüş hahaha bide alçıdaymış heee kör olma emi hahahaha bizde seni ve alışverişlerini çzledik şulecim :D:D

çok güzel ciciler almışsn ama ilk baştaki elbise uğruna verdiğin mucadeleyede bittim hahahaha çokkk çahallca yani hahahaha ama süperr azmin zaferii bu iştee :D:D

hepsi çok şıkkk ve güzel iyi günlerinde kullan canımm hee şunu demedende gitmiyimm

PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLERR hahahahahahahahahahahahahah

$ul€ bunu beğendi.
  5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Aman da aman beni özlemişler yaşasın yuppi :D

Tabiki cemoşum resmen savaştım bilemezsin :D Ama bilirsin elimden bir uçan bir de birada uçan :D hahahahahaha

:)
    O Paylaşım olayını aydınlatıcam arkadaş kafama koydum :)

CeMoŞ bunu beğendi.
  6. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    özlendin tabisi :D:D ayy sorma sormaa artık paylaşım için teşekkürler yazan bile yok kıs hahahaha onu bile arar oldukk valla hahaha

$ul€ bunu beğendi.
  7. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha o da iyiymiş :D:D Demek ki ben işe girdim buralar bensiz kalmaya dayanadı :D:D

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hoş geldin kaçak :) Süslü kaçak :D:D:D:D Kız sen ne fenasın o elbiseyi ne fena planlarla almışsın, yazık o kızda aynadan hiç kendini görmüyor mu da senin gibi bir cadıya soruyor, al işte olacağı bu sarışın kız :D:D:D:D
    Elbisene bittim, rengiyle modeliyle muhteşem :) Parfümlerin arasında Avon'un 9 TL'lik parfümü olduğunu görünce şaşırdım :)

Hepsini güzel günlerde yinim, uğur getirsin sana süslü şulem :D:D:D:D

$ul€ bunu beğendi.
  9. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Tşk ederim *****. Keşke aynı şehirde olsak da beraber alışverişe çıksak nasıl olur? Daha güzelleri senin olsun ya da beğendiğin bişi varsa hemen senin olsun göndereyim?

10. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    699
    Ödül Puanları:
    113
    bağada göndert bağada :D:D cok güzeller cnm paylaşım için teşekkürler :D:D şaka şaka valla cok beğendim ben güle güle giy

$ul€ bunu beğendi.
  11. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Lavimmm Lavim bak bana paylaşımdan falan söz etme bilirsin seni severim ve öldürmeyi de hiç istemem :D Daha güzelleri senin olsun hayatım

12. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    699
    Ödül Puanları:
    113
    şulem şulem baktım sana :D:D inşş cnm hepimizin olsun :tik:

Şule'nin Yeni Alışverişi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alışveriş....

Alışveriş....

Kadının biri alışveriş için şehre inmiş, ilk girdiği dükkânda harika ayakkabılar bulmuş, ikincide de nefis bir elbise..Üçüncü dükkânda her şey 5 dolara inmiş, gözlerine inanamazken birden cep telefonu çalmış.. Hattaki kadın doktor ona kocasının feci bir trafik kazası geçirdiğini, durumunun kritik olduğunu, yoğun bakıma kaldırıldığını söylemiş.. Kadın doktora kocasına çarşıda olduğunu...
  2. $ul€'nin Yeni Alışverişi =)

$ul€'nin Yeni Alışverişi =)

Bilmeyen kaldı mı bilmiyorum ama ben tam bir alışveriş canavarıyım :) Neyse lafı pek uzatmayı sevmediğimi de bilenler bilir :) Gelelim bu bizim kız $ul€ neler almış kaç paraya almış... vs.. Evet kızlar ilk alışverişim anneme anneler günü için aldığım terlikte.... Ta ta ta taaammmm..... İşte bitanecik annemin pamuk ayaklarına fıstık gibi bi terlik... Anniş için yaptığım alışveriş şu an...
  3. yeni alışverişten resimler

yeni alışverişten resimler

Bu iki elbiseyi bahçede giymek için aldım.İki elbisenin toplam fiyatı 45 tl. Bunuda lc waikikiden aldım gri pantolonum için:) Bunu geçen yıl Kimlikten aldım.Giymek nasip olmadı.Diğer elbiselerimi çekerken bunuda eklim dedim :D Bunuda greyderden aldım.Siyahı tercih etmemin sebebi memleketteki spor ayakkabılarımın rengi beyaz.Ayağımın arkası dikişli olduğu için bu ayakkabıda bayağı...
  4. Yeni online alışveriş sitesi

Yeni online alışveriş sitesi

Merhaba hanımlar. Bir tanıdığım moladamoda.com adlı yeni bir internet sitesinden bir tulum sipariş etmiş. Bu siteyi hiç duydunuz mu? Ben de bir bluz beğendim ama güvenilir midir acaba? İnternetten alışverişe biraz yabancıyım da :-)
  5. Yeni bir alışveriş sitesi

Yeni bir alışveriş sitesi

Mrb arkadaşlar sizlere yeni açılan bir alışveriş sitesi önereceğim. İçeriği çok ilgimi çekti. Ömür boyu aylık gelir ve ayın ödülü gibi sizinde ilginizi çekebilecek olaylar bulunuyor. Tek yapacağımız üye olmak ve sitede bulunan bize özel linki arkadaşlarımızla paylaşmak. Ne kadar çok arkadaşımız gelirse ayın ödülünü alma şansımız bir o kadar yüksek oluyor ve aynı zamanda arkadaşlarımızın...

Sayfayı Paylaş