gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Süleyman Faik Durgun Kimdir?

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

süleyman faik durgun kimdir süleyman faik durgun suleyman süleyman faik durgun, cem erman, kimdir, hayatı, biyorafisi, filmleri, ile ilgili bilgiler burada melekler
    [​IMG][​IMG]

SÜLEYMAN FAİK DURMUŞ (Cem Erman)
    1947 senesinde Mersinde doğdu. babası Mersinli annesi Hatay-İskenderun'lu.. 3 kardeşin en küçüğü..ilkokulu Mersin Gazi Paşa ilkokulunda ortaokulu İstanbul Kabataş Ortaokulunda okudu.. Liseyi İskenderun Lisesinde okurken ayrılıp askere gitti.

1973 yılında Ses dergisinin açtığı yarışmada 3’üncü olup sinemaya adım atan Süleyman Faik Durgun, Özleyiş, Öfke, Üç Öfkeli Adam, Ağa Bacı gibi filmlerde başrol oynadı. 100’den fazla film çeken ve ’Cem Erman’ adını kullanan Durgun, Saklambaç gazetesinde ve Kelebek’te yaklaşık 50 fotoromanda rol aldı. Özleyiş’te Zeynep Değirmencioğlu ile, Talihsizler’de Yıldırım Önal’la, Yüz Numaralı Adam’da Kemal Sunal’la birlikte rol aldı. 1989’da, ’Sahibini Arayan Madalya’, ’Sen Yaşa’, ’Canımın Canısın’ ve ’Canımdan Can İste’ filmlerinde oynadı. ’Şeytanın kurbanları’ adlı televizyon dizisiyle de jübilesini yaptı.

Adana'da 64 yaşında vefat etti..

Süleyman Faik Durgun Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süleyman Faik Durgun Ölmüş bilgisi var mı ?

Süleyman Faik Durgun Ölmüş bilgisi var mı ?

süleyman faik durgun Şu bir zamanların kötü karakteri vardı adı Süleyman Fait durgun. Allahtan rahmet diliyorum ama bu sanatça hakkında bilgi biografi resim vs var mı ?
  2. Süleyman Faik Durgun (Cem Erman) Hayatını Kaybetti!

Süleyman Faik Durgun (Cem Erman) Hayatını Kaybetti!

süleyman faik durgun cem erman hayatı süleymen faik durgun, cem erman, öldü, vefat etti, kimdir, eski yeşilçam artisti, ile ilgili bilgiler burada melekler Yeşilçamın eski artistlerinden Süleyman Faik Durgun vefat etti melekler.Kendisine Allah'tan rahmet,ailesine başsağlığı diliyoruz... 1980’de sinemaya noktayı koyan 64 yaşındaki Süleyman Faik Durgun, 2007’de Adana Büyükşehir Belediyesi...
  3. Ferit Faik Şahenk kimdir

Ferit Faik Şahenk kimdir

Ferit Faik Şahenk kimdir - Arkadaşlar iyi günler hepinize hepimize. Acaba Ferit Faik Şahenk kimdir biyografisi var mı :S
  4. Durgun Don Kitabının Yazarı Kimdir

Durgun Don Kitabının Yazarı Kimdir

Durgun Don Kitabının Yazarı Kimdir ? Selam millet size sorum Durgun Don Kitabını okudunuz mu bilmiyorum da okuyanlar varsa bana Durgun Don Kitabının Yazarı Kimdir yazsın lütfen.
  5. Sait Faik Abasıyanık Kimdir biyografisi var mı

Sait Faik Abasıyanık Kimdir biyografisi var mı

Merhaba arkadaşlar sizden Sait Faik Abasıyanık Kimdir diye bilgiler istiyorum bana mümkünse Sait Faik Abasıyanık biyografisini sunar mısınız?

Sayfayı Paylaş