gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sultan Dizisi 1 Ekim 'de Dizide Çalan Beni Bekledinse Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Sultan dizisi 1 Ekim'de yayınlanan Beni Bekledinse şarkısınn sözleri ile ilgili bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Kanal D'nin en sevilen dizilerinden biri olan yeni sezon dizilerinden Sultan dizisi dün gece yayınlanan 16. bölümüyle yine izleyiciyinin beğenisini topladı. Sıcak, samimi ve heyecanlı hikayeleriyle izleyici tarafından beğeni toplayan Sultan dizisinde dün gece Onur Akın'a ait bir parça yayınlandı dizide. Biz de bu sayfamızda Onur Akın'a ait Beni Bekledinse şarkı sözleri ile sizlerleyiz...

[​IMG][​IMG]

Sevda değildi bu sanki bir düştü
    Sürecek diyordum sonsuza kadar
    Takvim yaprağına ayrılık düştü
    Aramıza girdi bu kara duvar

Beni bekledinse yağmurda karda
    Beni bekledinse deli rüzgarda
    Beni bekledinse yorgun yıllarda
    Susuz yüreğimde çiçekler açar
    (Çorak yüreğimde çiçekler açar)

Yüzün ay ışığı vuran bir koydu
    Saçların gecede saman yoluydu
    İçin güneşlerle dolu doluydu
    Önce gözlerine gelirdi bahar

Sultan Dizisi 1 Ekim 'de Dizide Çalan Beni Bekledinse Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muck Dizisi 1. bölümde çalan şarkı Sıla gitme dur biraz sözleri

Muck Dizisi 1. bölümde çalan şarkı Sıla gitme dur biraz sözleri

Arkadaşlar Muck Dizisi 1. bölümde çalan şarkı Sıla gitme dur biraz sözleri varmı acaba
  2. Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Şarkısının Sözleri

Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Şarkısının Sözleri

Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Türkü Sözleri Karadır Kaşların Şarkı Sözleri Sevgili melekler, yayınlandığı ilk günden beri izleyiciyi ekrana bağlayan Sultan dizisi artık Pazartesi akşamları değil Cumartesi akşamları yayında olacak. Bu hatırlatmamızın ardından Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Türkü Sözleri ile sizleri başbaşa bırakıyoruz... Karadır kaşların ferman yazdırır,...
  3. Benim İçin Üzülme Dizisi Deniz Üstünde Fener Şarkısının Sözleri

Benim İçin Üzülme Dizisi Deniz Üstünde Fener Şarkısının Sözleri

Bu konu; Selçuk Balcı Deniz üstünde Fener şarkı sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 30 Ekim'de ekranlara merhaba diyecek olan Mahsun Kırmızıgül'ün yönetmenliğini yaptığı Benim İçin Üzülme dizisi dizi müziği ile dikkatleri çekiyor. İşte dizinin şarkısının sözleri... Deniz üstünde fener bir yanar birde söner Deniz üstünde fener bir yanar birde söner Bu gaybana...
  4. Karadayı Dizisinde Çalan İnleyen Nağmeler Şarkısının Sözleri

Karadayı Dizisinde Çalan İnleyen Nağmeler Şarkısının Sözleri

Bu konu karadayı dizisi 29 ekimde çalan inleyen nağmeler şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların ilgiyle izlenen yeni sezon dizilerinden Karadayı, ilginç konusu ve sevilen başrol oyuncularıyla reytingleri zorlayacak bir dizi film olmaya aday görünüyor. Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel 'in başrollerini paylaştığı dizinin 29 Ekim gecesi (bu gece)...
  5. benim için üzülme dizisinde çalan sen gülüm idin şarkısının sözlerini yazarmısınız

benim için üzülme dizisinde çalan sen gülüm idin şarkısının sözlerini yazarmısınız

Benim İçin Üzülme dizisi çok güzel ve dizide çalan müzikler de öyler. Geçen bölümde Sen Gülüm İdin diye bir şarkı çaldı.Onun sözlerini yazarmısınız lütfen..

Sayfayı Paylaş