gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sultan Dizisi 13. Bölümde Şeymusun Söylediği Türkünün Sözleri Buyrun Melekler

Konu, 'TV dizisi' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sultan 13. Bölümde Şeyhmusun Söylediği Türkü Sözleri
    Sultan 13. Bölümde Şeyhmusun Söylediği Şarkı Sözleri

Sevgili melekler, eğer cumartesi akşamı Sultan dizisini izlediyseniz Şeyhmusun düğünde Sultan'ın gözlerinin içine bakarak okuduğu türküyü de dinlemişsinizdir. Sözlerini merak edenler için işte Sultan 13. Bölümde Şeyhmusun Söylediği Türkü Sözleri burada melekler....

Kırklardağı'nın yüzü
    (Kırklardağı'nın düzü)
    Karanlık sardı düzü
    (Karanlık bastı bizi)
    Ben öleydim
    (Kör olasın zalım Suzan)
    (Suzan Suzi) Ziyaret çarptı bizi

Köprüaltı kapkara
    Anne gel beni ara
    Saçlarım kumlara batmış
    (Saçlarıma kumlar doldu)
    Tarak getir de tara

Köprünün orta gözü
    Sular apardı düzü
    Ben öleydim
    (Suzan Suzi) Dicle ayırdı bizi

(Ek)
    Gazi köşkü serindir
    Dicle suyu derindir
    Ağlama sen garip anam
    Kadir mevlam kerimdir

Sultan Dizisi 13. Bölümde Şeymusun Söylediği Türkünün Sözleri Buyrun Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sultan dizisi 3. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Türkü Sözleri

Sultan dizisi 3. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Türkü Sözleri

Sultan 3. Bölümde Çalan Türkü Sözü Sultan 3. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Türkü Sözleri Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Şahin Irmak'ın üstlendiği Sultan dizisinin 3. bölümünde çalan Karadır Kaşların türkü sözlerini bu yazımızda Sultan dizisi 3.bölüm türküsü isteyen misafirlerimiz için paylaşıyoruz Melek'ler. Karadır kaşların ferman yazdırır, Aşkın beni diyar diyar gezdirir. Lokman...
  2. Sultan Dizisi 4. Bölümde Şeyhmusun Söylediği Türkü hangisiydi?

Sultan Dizisi 4. Bölümde Şeyhmusun Söylediği Türkü hangisiydi?

Merhaba kızlar acaba Sultan Dizisi 4. Bölümde Şeyhmusun Söylediği Türkü hangi türküydü o türküyü bilen var mı varsa sözlerini yazar mı?
  3. Ustura Kemal Dizisi Oktay Kaynarca'nın Söylediği Türkünün Sözleri

Ustura Kemal Dizisi Oktay Kaynarca'nın Söylediği Türkünün Sözleri

oktay kaynarcanın söylediği umrunda mı sözleri oktay kaynarca umurunda mı ustura kemalin türküsü Sevgili melekler, çok yakında ekranlara gelecek olan Ustura Kemal dizisi fragmanında Oktay Kaynarca Umurunda mı türküsü hayli ilgi çekti. Biz de bu sayfamızda ustura kemalin türküsü sözlerini sizlerle paylaşalım istedik... Nazlı yar oturmuş gül gölgesine Katmış figanını bülbül sesine...
  4. Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Şarkısının Sözleri

Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Şarkısının Sözleri

Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Türkü Sözleri Karadır Kaşların Şarkı Sözleri Sevgili melekler, yayınlandığı ilk günden beri izleyiciyi ekrana bağlayan Sultan dizisi artık Pazartesi akşamları değil Cumartesi akşamları yayında olacak. Bu hatırlatmamızın ardından Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Türkü Sözleri ile sizleri başbaşa bırakıyoruz... Karadır kaşların ferman yazdırır,...
  5. Seksenler Dizisi 2 Ekim Ergun'un Söylediği Şarkının Sözleri Buyrun

Seksenler Dizisi 2 Ekim Ergun'un Söylediği Şarkının Sözleri Buyrun

Bu konu, seksenler dizisi 2 ekim ergunun söylediği şarkı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 80li yılları birebir yaşayanların en beğendiği dönem ve komedi dizisi Seksenler dün gece yine hem güldürdü hem de düşündürdü. 80 ihtilalinde suçlu suçsuz herkesin gözaltına alınmasının işlendiği dün gece ki bölümde Ergun'un ölümsüz aşkı Nazlı için kahvede otururken söylediği şarkı tam...

Sayfayı Paylaş