gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sultan dizisi 3. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Türkü Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sultan 3. Bölümde Çalan Türkü Sözü Sultan 3. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Türkü Sözleri

Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Şahin Irmak'ın üstlendiği Sultan dizisinin 3. bölümünde çalan Karadır Kaşların türkü sözlerini bu yazımızda Sultan dizisi 3.bölüm türküsü isteyen misafirlerimiz için paylaşıyoruz Melek'ler.

Karadır kaşların ferman yazdırır,
    Aşkın beni diyar diyar gezdirir.
    Lokman Hekim gelse yaram azdırır,
    Yaramı sarmağa yar kendi gelsin.

Ormanların gümbürtüsü başıma vurur,
    Nazlı yarin hayali karşımda durur.

Karadır kaşların benzer kömüre,
    Yardan ayrı düşmek zarar ömüre.

Kollarımdan bağlasalar demire,
    Kırarım demiri kaçarım yare.

Uzaklara gittim gelirim diye,
    Tabancamı doldurdum vururum diye.
    Hiç aklıma gelmez ölürüm diye,
    Ölüm ver Allah'ım ayrılık verme.

Sultan dizisi 3. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Türkü Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uçurum dizisi 3. bölümde çalan şarkının sözleri

Uçurum dizisi 3. bölümde çalan şarkının sözleri

Uçurum dizisi 3. bölümde çalan şarkının sözleri lazım bana lütfen o şarkıyı bilen varsa yazsın.
  2. Suskunlar Dizisi 3.Bölüm Fragmanında çalan şarkı Nereden Bileceksiniz şarkı sözü

Suskunlar Dizisi 3.Bölüm Fragmanında çalan şarkı Nereden Bileceksiniz şarkı sözü

Suskunlar Dizisi 3.Bölüm Fragmanında çalan şarkı Nereden Bileceksiniz şarkı sözü Selam millet Suskunlar dizisini izlediyseniz Ahmet Kaya'nın şarkısı olan nereden bileceksiniz adlı şarkının sözlerini yazın lütfen.
  3. Sultan 3. Bölümde Çalan Türkü istiyorum

Sultan 3. Bölümde Çalan Türkü istiyorum

Merhaba hanımlar aranızda Sultan dizisini izleyen var mı bilmiyorum ama izlemenizi öneriyorum :) Sultan dizisinin 3. bölümünü izleyenlerden de Karadır Kaşların Türkü Sözlerini yazmalarını rica ediyorum.
  4. Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Şarkısının Sözleri

Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Şarkısının Sözleri

Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Türkü Sözleri Karadır Kaşların Şarkı Sözleri Sevgili melekler, yayınlandığı ilk günden beri izleyiciyi ekrana bağlayan Sultan dizisi artık Pazartesi akşamları değil Cumartesi akşamları yayında olacak. Bu hatırlatmamızın ardından Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Türkü Sözleri ile sizleri başbaşa bırakıyoruz... Karadır kaşların ferman yazdırır,...
  5. Sultan Dizisi 13. Bölümde Şeymusun Söylediği Türkünün Sözleri Buyrun Melekler

Sultan Dizisi 13. Bölümde Şeymusun Söylediği Türkünün Sözleri Buyrun Melekler

Sultan 13. Bölümde Şeyhmusun Söylediği Türkü Sözleri Sultan 13. Bölümde Şeyhmusun Söylediği Şarkı Sözleri Sevgili melekler, eğer cumartesi akşamı Sultan dizisini izlediyseniz Şeyhmusun düğünde Sultan'ın gözlerinin içine bakarak okuduğu türküyü de dinlemişsinizdir. Sözlerini merak edenler için işte Sultan 13. Bölümde Şeyhmusun Söylediği Türkü Sözleri burada melekler.......

Sayfayı Paylaş