gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sultan Dizisi Aşka İnanmıyorum Şarkı Sözü istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sultan Dizisi Aşka İnanmıyorum Şarkı Sözü istiyorum sizden benimle o dizide çalan şarkıyı paylaşın kızlar

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
Sultan Dizisi Aşka İnanmıyorum Şarkı Sözü istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşka İnanmıyorum

Aşka İnanmıyorum

Erkek milleti işte aklı fikri uçkurda :)
  2. İşte Sizlere Sultan Dizisi Aşka İnanmıyorum Şarkı Sözleri ....

İşte Sizlere Sultan Dizisi Aşka İnanmıyorum Şarkı Sözleri ....

Sultan Dizisi Sultan Dizisi Aşka İnanmıyorum Şarkı Sözü Sultan dizisini izleyenleriniz ve orada çalan Aşka inanmıyorum şarkı sözünü merak eden meleklerimiz için Erkin Koray ın seslendirdiği Aşka İnanmıyorum Sözleri burada....Sultan Dizisi hakkında bilgi almak isteyenler buradan ... Erkin Koray Aşka İnanmıyorum Şarkı Sözleri Yıllarca sevdım askınla yandım Artık ben aska ınanmıyorum...
  3. Kenan Doğulu Aşka Türlü Şeyler Şarkı Sözü istiyorum

Kenan Doğulu Aşka Türlü Şeyler Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba kızlar kenan aşığı olan ben sizden bir ricada bulunacağım. ben ve benim gibi kenan hayranları için mümkünse Kenan Doğulu Aşka Türlü Şeyler Şarkı Sözlerini yazar mısınız ?
  4. Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Şarkısının Sözleri

Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Şarkısının Sözleri

Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Türkü Sözleri Karadır Kaşların Şarkı Sözleri Sevgili melekler, yayınlandığı ilk günden beri izleyiciyi ekrana bağlayan Sultan dizisi artık Pazartesi akşamları değil Cumartesi akşamları yayında olacak. Bu hatırlatmamızın ardından Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Türkü Sözleri ile sizleri başbaşa bırakıyoruz... Karadır kaşların ferman yazdırır,...

Sayfayı Paylaş