gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sultan Dizisi Tarık Kim biyografisini paylaşın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar yeni dizi Sultan dizisinde rol alan Tarık kim biyografi bilgilerini paylaşır mısınız rica etsem:S Şimdiden Tarık biyografi bilgileri için tşk ediyorum sizlere.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sultan dizisine bu hafta yeni bir karakter daha katıldı. Şeyhmusun kardeşi rolündeki Tarık. Gerçek adı Burak Deniz.
    Burak Deniz daha önce 2011 yılında yayınlanan Kolej Günlüğü dizisinde de rol almıştır.

Sultan Dizisi Tarık Kim biyografisini paylaşın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler Sultan dizisi başlıyor!

Melekler Sultan dizisi başlıyor!

sultan dizisi ne zaman başlıyor sultan dizisi oyuncu kadrosu Melek'ler, yeni bir dizi daha başlıyor. Sizlere yeni sezon dizileri haberleri vermeye devam ediyor ve başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve BKm Mutfak oyuncuları arasında yer alan Şahin Irmak'ın üstlendiği Sultan dizisi konusu hakkında bilgiler aktarıyoruz. Sultan Dizisi Yakında Başlıyor Sultan Dizisi 28 Mayıs'da Başlıyor Kanal...
  2. Aslı Nimet Altaylar Kimdir biyografisini paylaşın

Aslı Nimet Altaylar Kimdir biyografisini paylaşın

Merhaba arkadaşlar sizden ünlü oyuncu Aslı Nimet Altaylar hakkında hayati bilgilerini istiyorum merak ediyorum Aslı Nimet Altaylar Kimdir diye biyografisini paylaşırsanız merakım gider:)
  3. Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci Kimdir biyografisini paylaşın

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci Kimdir biyografisini paylaşın

Merhaba kızlar dün izlediniz mi bilmiyorum izlediyseniz Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci yi de görmüşsünüzdür :) İşte ben Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci Kimdir çok merak ediyorum bana biyografi bilgilerini yazar mısınız
  4. Beste Kökdemir Kimdir biyografisini paylaşın

Beste Kökdemir Kimdir biyografisini paylaşın

Selam arkadaşlar acaba aranızda Beste Kökdemir Kimdir bilen var mı? Beste Kökdemir Kimdir bilen varsa bana biyografi bilgilerini yazarsa çok sevinirim.
  5. Fadik Sevin Atasoy Kimdir biyografisini paylaşın

Fadik Sevin Atasoy Kimdir biyografisini paylaşın

Selam arkadaşlar ben sizden mümkünse Fadik Sevin Atasoy Kimdir diye bilgi paylaşmanızı rica ediyorum ve şimdiden Fadik Sevin Atasoy biyografi bilgileri için çok tşk ediyorum.

Sayfayı Paylaş